Paskajtykit ir Pasakykit kajp Jautetes...

Jo man patikoBučkis Shaunuole tuApkabinimas Labai gera pasidareGėlėPasijutau lyg antAngelas

Toki va buvau du kartus i pashta gavus Liežuvis Laimingas Bet sheip faina Taip Šypsena

jegaŠypsena taip gera pasidareŠypsenatoks nenusakomas jausmasŠypsena

eeehhGirtas… malonu buvo letai, po viena, prisimint kiekviena cia aprasyta akimirka…Šypsenagera…

GrazuGirtas…tej va net tokie atrodytu nepastebimi dalykiukai gali mus padaryti laimingusLaimingasTūsas

ech… man dabar buvo tajp sunku, bet perskaiciau prisiminiau tuos jausmus pasidare taip gera…Angelas asioo tau uz tai… Mirkt Apkabinimas

pasidaro gera bet puse siu dalyku ir taip jau manyra issipilde ŠypsenaŠypsenaŠypsenaŠypsenaŠypsena

Juokiasi Juokiasi Juokiasi mane tik zvengas ima is tokiu pasaku.idealios laimes nebuna ar siaip kazko tokio.tad ner ko svajoti, nes taip niekad nebus!

oij kaijp grazhu…mmmmmm…Drovus

labai patikoGerai

Iki 25 paskaichiau ir supratau kad uzhtex…shiaip idomuz dalykas Taip

mmmmm Nekaltas gera, miela, silta… Šypsena ir lietus uz lango, ir apsiniaukes oras nebe tox niurus Šypsena noriu prie juros Mirkt

grazu,tikrai labai faina Šypsena

nzn ash nieko nejauciau, arba nesupratau ka jauciu Nekaltas tiesiog buwo gera prisiminti kai kurias nuostabias akimirkas Šypsena
sheip labai patiko Taip

wa man shita irgi draugas atsiunte…tada tikrai pasijutau kaip angelo sparnu pakyleta Apkabinimas

grazu TaipGeraiAngelas

kaj fajnaj… mmmmm Šypsena

Wistik gywenimes draugaj labaj swarbu… turiu omeny TIKRUS draugus…
DrovusDrovusDrovus

prisimenant tas akimirkas siurpuliukai po kuna lakstyt pradedaŠypsena

skaitau ir galvoju kaip butu gera kad viskas issipildytu!TaipGeraiCha cha