Paskaiciau sios dienos temas ir susimasciau...

žinai, susidaro įspūdis, kad čia jau pas tave šabloniškumas atsirado ir kad VISOS Moteris tokios. kur aš buvau, kai reikėjo užsirašyti į judėjimą "Vyrai Kiaulė " ? kažkaip tai nemanau, kad VISI tokie. taip išeina, kad nepritampu prie Moteris Žliumbia
Cha cha

… dar vienas perlas Šypsena
O beje tau jokiu pretenziju nera pas tave dienorasciose neaptikau suicidiniu minciu. Sveikintina, matyt tu ne lietuve Šypsena

turbūt kokia marsietė Cha cha

tikiuosi, tokių kaip aš atsiras daugiau ir pataisys tavo nuomonę, kad ne visos mes TOKIOS Cha cha [oj nuvalkiota frazė… regresavau Juokiasi ]

butent…

atleisk man Drovus ka man dabar daryti, kad vėl pakilčiau tavo akyse? gal Alus ? Mirkt

Ne dekui, alaus ash negeriu ir su nieko ish chatu ir t.t. nesusitikineju Šypsena bet kai zmogus moka atsiprasyti kitu tai man iskarto jis pakyla auksciau visu Šypsena

Tau atleista dukra mano Šypsena

man Alus as irgi apie jumi negeriausios nuomonesMirktCha cha

Alus Alus Alus užteks?
koks kaltės jausmas, toks ir alus Liežuvis Laimingas

Jezus vienintele moteriskos lyties atstove kuri sureagavo i kritika, cia mes jios turim atsiprasyt ir istrint is tu KITU saraso

O tos kurios arba per tupos kad suprastu jog si kritika rimta arba tiesiog pasakyt teisybe jas uzgavo Šypsena

ir dar Alus labai mėgstanti Niam niam
turbūt turėjau gimti vyru Juokiasi

nu pradziai uzteksCha cha

o man Motiejum Valancium

ir visi grožėtusi tamstos atvaizdėlių ant litų, ir trintų kasdien, ir eitum iš rankų į rankas… ech, gyvenimėlis Tūsas

tai tu tapk jo aktyviu ideju skleidejuMirkt

Nera man laiko svetimas mintis sklaidyti Šypsena
tokie vat ir reikalai ant svieto dedas Šypsena

na va, nuo moterų verkšlenimų iki Motiejaus Valančiaus… nusiplaukėm Cha cha

a ka daryt, visos "drasios" ir "ne tokios" mergickos tyliTaip

Va butent kad visos kurios kaltos, nieko ir nepasakys hehe tai susidaro isvados kad visoje bangoje tik viena normali mergina… liudna statistika Liūdnas

kiek supratau tu net nepastebejai nei vienos temos kur vaikinai isvadina merginai ivairiais vardais, tai reiskia, kad stebi tik temas apie vaikinus, o apie merginas visai net nepasiziuri, arba kad kaip ir dazniausiai palaikai vyru solidaruma… bet keista, kam keikti moterys, ka is pradziu reiketu pazvelgti, kas dedasi tarp vyru… buk atidesnis ir tau nekils tokiu kvailu klausimu…

nes siaip tai pastaruomu metu cia vyrai daugiau guodziasi, kad juos paliko ir prasosi pagalbos, nors dazniausiai ne moralines, o fizines, bet tai jau kita kalba…

nu sorry, bet tikraj ne visosCha cha as nej psichologines, nej kokios kitos pagalbos(iskyrus kokius patarimus butininiajs klausimajsMirktCha cha)niekados nipraseu i niprasysiu Cha cha i beto net susiporuot su nieko is Bangos nenoriu! Cha cha vo kokia as isimtis Cha cha
Flirtas