Pasiulymas...

Žliumbia Ne Aš negalėsiu niekaip 02.01Ne Ne Ne

o0 gal geriauvi k nam?

O kas juose blogai? Gal siulysi jonapoli arba bumsa? Bet juk ten nesamone, nei aplinkos jaukios, nei gero aptarnavimo.

Man tiktų, tik va nežinau kaip su Dallia. Bijau, kad dėl naujojo jos darbo pobūdžio sunku iš anksto pasakyti, ar ji galės, ar ne.

Atidekit savaitelei, zadu ir as i jonava lekti, butu idomu sudalyvauti Šypsena o tai klaipedoj vis nepavyksta istrukti…

Pas arma antram aukste yra sale. Ja galima issinuomoti, o gal ir taip leistu ten ka nors surengti. Ten vietos gana daug. Malonu kad savo nuomone pagrindeiLaimingas

As tai siulau vasara-nes gal ir pats galesiu sudalyvaut LabasLabasLabas, o tada ir kabaku nereikes-palapines, lauzas, AlusAlusAlus, TaurėTaurėTaurė, MoterisMoterisMoteris-na trumpiau tariant 5Žvaigždė
Cha chaCha chaCha cha

Buvo kalbos, kad 02.08 turėtų vykti meetas Elektrėnuose elektrinės pirtyje. Pakolkas nei oficialaus patvirtinimo, nei paneigimo nebuvo.
Jei nevyks Elektrėnuose, tai tinka.

Dar toli iki 15, pagyvensim - pamatysim Šypsena

nu nesudalyvauti meete butu naturaliai poshla Taipkai ant klavishu pataikau tai neproshal butu kokios ruginukes Gerai
Jonava - meetui Gerai taip sakant mano autoretitinga nuomone Kietas

daromTūsas seni pirdaliai JuokiasiGerai
sprendziant ish pasiulymo bus KandaKiaulė,gardus Alus,5Žvaigždė viesbutis ir mielos MoterisBučkis

Dėl datos: vasario 14 - šventė, vasario 15 - poilsis tarp švenčių, vasario 16 - vėl šventė.

Gal geriau būtų vasario 8 , nes kitaip vien šventės ir jokio poilsio.

Mirkt salomejai

Pasirinkimas yra gerai (kas pirmesnis, tas gudresnis Cha cha)

ššššššššššššššššššššš dar nieko neaišku,ar bus tie ElektrėnaiNustebęs
Jei ką,tai ir aš būsiu už vasario 8d.JonavojeTaipTaipTaip

Darbe pailsėsi JuokiasiJuokiasi

Emigruoti ruošiesi?
JuokiasiJuokiasiJuokiasi

Elektrenu ziburiai,
Visus vilioja…
Kas ten,
Ar medus pateptas…

Jums gerai-jus tai meetinsites-o as ka-jusu fotkes po to ziuresiu? ??? Tai ziauru…bet jei atvirai-nepamirskit Londonieciu-jie irgi Bangieciai- LabasLabasLabas Jie irgi su jumis TaipTaipTaip

sawlux , tai ka siulai ??? ??? ???
Kad nekankinti Taves , tai daryti meetus be fotoaparatu ir be nuotrauku ????????? Nekaltas Nekaltas Nekaltas

TaipTaip Kaip seimos forumas. Tada ir lietus galėtų dalyvauti. Mirkt

nu paziurejau i temos autore ir pagalvojau ,kad pasimytinti butu Gerai negaliu teigti ,kad nupirksiu Dovana,bet jos lupos vertos Bučkis jei ka ,sawlux ,paskambyk tuomet ir perduosiu tau savo yspudzius Niam niam
bet aplamai bobos sukvailejo ; Ignoruoju grazios ish paziuros ,bet Širdis 1% Nekaltas