Pasitikslinkime del keliu eismo taisykliu

o beje. kas kiek laiko reikia atnaujinti gesintuvo turini ar is viso reikia. ir kur tai daro???

Paprastai ant gesintuvu buna parasyta kada uzpildytas, iki kada galioja, skale dar buna.

Siaip tai tie dalykai turi buti jiems numatytose vietose jei to nera tada automobilio salone

Motorose mane sustabde ir tikrino vaistinele. Mano vaistinele buvo toks odinis maiselis, tai mentai prisikabino, kad sena vaistinele, o kai parodziau pirstines, tada atsikabino, ir paziurejo gesintuvo galiojimo laika Cha cha

Girdejau, jog mentai sako, kad reikia laikyti vaitine ant galines palanges. Gal ir tiesa. Bet pabandykit vaziuodami kad ir 100km/h staigiai stabdyti (o juk taip ir buna avarinese situacijose. Rezultatas isgirsti atskriejancia vaistinele. Jei ne i tave ar kuri kita keleivi, tai i priekini stikla ir rezultatas geriausiu atveju sudauzyti stikliniai indeliai vaistinelej, blogiausiu naujas pirkinys: priekinis stiklasCha cha. O gesintuvas geriau tegul voliojasi po kojomis.

Otai jei po sedyne netelpa? prie sedynes vietos irgi nera gale ant grindu keleivimas kojoms maisys. As tai bagazinej viska veziojuos.

As vaistinele vezioju bagazinej (Golpas) ten yra lentinele spec. jai ir dezute atitinkama, o gesintuva po kojom keleiviui kairej prisukes, nes gesintuvas turi but pritvirtinti, nes avarijos atveju prades apie 6 kg (angliarugstini veziojuos 2l-1,6kg) galvas ir kaulus traishkyt…Laimingas

noreciau -pamatyti ta zioply kuris man irodytu kad ant palanges vaistineleje vaistai negenda greiciau nei pavesyjeJuokiasi

pritariu gegede Gerai Vaistinele prie galinio stiklo - nesamone (na nebent
tamsintas butu Šypsena)
O del gesintuvo po vairuotojo sedyne - jei gerai nepritvirtinsi gali atsidurti po pedalais… tarkim stabzdiu Žliumbia

Audi, tai po sedyne visai niekas netelpa, nebent laikrastis Cha cha. O vaistinele laikau ant galines palanges uz galvos atramos, tada neslysta. Nes jau buvo daug kartu kirtusi keleiviam i galva Cha cha , gerai kad ne plastmasine dezute, o odine Šypsena

Keliu litru ar kilogramu dabar turi buti gesintuvas, pagal naujus reikalavimus?

Jei nieks nepasikeite tai 1L

Nekaltas o pas mane nieko nera, vistiek geros avarijos atveju, 99% nesurasit jokios vaistineles (jei ir sugebesit ieskot)ir jokio gesintuvo, ir nebus net minties koki nors avarini zenkla statytNekaltas

vat ir man idomu pasikeite tvarka ar ne, o tai reikia masinike TA varyti ir nezinau koki dabar isimesti gesintuva i ja.

vat ir man idomu pasikeite tvarka ar ne, o tai reikia masinike TA varyti ir nezinau koki dabar isimesti gesintuva i ja.

Gesintuvas turi buti ne vieno litro o vieno kilogramo.

Kiekviena transporto priemone turi buti aprupinta vaistinele,avariniu kelio zenklu(juos galima laikyti bagazineje)ir gesintuvu 1Kg.(turi buti laikomas salone)!!!