PASIBUČIUOKIM-2 (kam virš 18)

pievos…tokios pievos kad net akyse zalia.

sarkazma naudoju tik sau. jumora aplinkiniams. kod pawadinaj drong?

klausimas temos autoriui.xulish reikia tokiu temu?tau silciau nuo tu ikoneliu darosi,ar tu cia su kompu buciuotis ruosiesi?

tai gerai,kad pievos,galesi lauko geliu prisirinkti Gėlė Juokiasi

uzmeciau aki i tavo profailo nuotraukas (dienorasty),kiek pamenu anksciau lygtai taip vadinaisi?

aga. o tu?

o kam reikia tu visokiu kitokiu temu,kuriu pilnas klubas? o su kompu buciuotis nepatariama,dar elektros srove nukres Taip

as buves raimis7 Mirkt

sitoj pievj tik internetiniai iskrypeliai.dekui sodininkyste man tokia ne prie sirdies.

nebesuprantu,buciuotis tik nuo 18 galima? Pavargęsnesamone Liežuvis

jo neizeidinekit malaliektu.

bet cikita,jei ir tu cia rasineji,vadinasi ir tu prie tu internetiniu iskrypeliu priklausai Juokiasibeje,pievoje sodininkyste nieks neuzsiima,tad galesi drasiai geliu prisirinkti ju nesodindama Juokiasi Gėlė

raimis tema suklonavo o senoji - mat ja galas jis pamirso ketureilius neatsisaukes i juos meiliai…

nea,buciuotis galima nuo kiek tik metu nori,bile noras ir potraukis yra.Amziaus cenzas uzdetas del to,kad kaip kam pasirode,jog toje mano eiledarineje kurybeleje yra siokios tokios uzsleptos erotikos Juokiasi Gėlė Bučkis

pasakei ir sventa,neizeidinesiu Juokiasi

Bučkis Labas

tai kad man tik sexas galvoj as juk ir neslepiu cia jus vaidinat dorovingus.buckiai xujuckiai…

plius po zole su kablais lakstyt nepatogu.

Daugmaz poezijos pavasaris… Laimingas

Oreonai nemeluok, ant manes tu čia “nelok”: ketureiliai pas mane galvoje tikrai yra. Cha chasaliut ir buk sveikas Alus