Pasaulio Jaunimo Dienos 2005, Köln

Tipo zadi varyti? Apakęs

O kas jeigu taip?

Tai planuoju tai nustoju planuoti, bet ish ties tai labai noriu Mirkt) Labai patiko shios jaunimo dienos Shiauliuose tai manau ten ish vis bus SUPER DUPER renginys!Tik vat nezhinau jokios informacijos ;\Gal zhinot kiek tai mazhdaug gali kainuoti?

Dabar visi draugiskai paskaitykime septintaja msg Nekaltas Cha cha

as ir noriu brangioji di Mirktlabai tikiuosi , kad gausis ;>

as tai planavau bet nzn kaip cia gausis, nes man siemet stojamieji… Liūdnas bapkiu ir taip reiks…

Ir as labai tikiuosi, kad ir man gausis, brangusis shark;]] P.S. Jus cia su drugeliu gal susitare "Keliam kacews tmas “Kulturoj”? Apakęs Cha cha

žinau, kad draugė ketina vykt. aš šiemet tikrai nevažiuosiu, bo ir LT bus daug ką veikt, nebent kitamet. šiaip, būt smagu, kad būtų daugiau info LT kalba, kad galėtų labiau ir išsamiau susipažinti kas kaip.

ir žinau, kad tikrai nebus labai brangu. keletą šimtukų suplot ir tiek, manau bus įskaičiavus pragyvenimą, kelionę. nors nieko tikslaus labai nežinau, bijau sumeluot

ou. pasmane nekokios Vokiečių kalbos žinios, bet…NORIU;> mūsų kaime nėra registracijos kolkas, bet aš labai tikiuosi kad ji atsiras iki važiavimo.

atsakymas i virsiau esanti pasisakyma. bet kokiam kaime registracija jau seniai seniai prasidejusi. jei niekas nepranesa, duok velniu parapijos atstovams. o cia gali paskaityti apie pjd ir laimeti i jas kelione lux.lcn.lt/bendraukime/konkursai/

as blemba gaila Lietuvoj busiu tuo metu… Kanda

Labai labai noreciau…LABBBBBBBBBBBBBBBBBAI.Siauliuose buvo nerealu Šypsena Šypsena ŠypsenaIr vokieciu moku ŠypsenaTik, kad su tais pinigais nekas…Na nebent stipendija padidinta duos Cha chaGal ivyks kaledinis stebuklas?

pagyvensim, pamatysim, gal ir nuvyksim Laimingas Šypsena

Anxtokai pradejai mastyti apie tai. Tikriausiai nevazhiuosiu, bet butu idomu.

Kodel anxti? Pvz zinau, kad registracija prasidejo nuo spalio menesio atrodo, o iki metu galo uzsiregistravusiems - nuolaidos. Tokio dalyko per savaite nesuplanuosi;] cia ne i koki Lietuvos kaima nuvaziuot ko nors.

o as dar nizinaw:/ nu,bet jei ka,tada vel susibegsim ant kokio kalno Šypsenatik gal sikart ilgeliau Šypsena Taip

Tai zhinoma. Bet mazhdaug metai liko. Dauguma galbut tik kitais metais suzhinos apie toki rengini, ir galbut tuomet ims pinigus kelionei taupyti. Ash jei ir planuochiau priesh metus negalechiau pasakyt, kad tikrai vazhiuosiu, gyvenimas juk toks nepastovus Drovus

o i ka reikia kreiptis norint registruotis ir pan? girdejau cia reikia i savo parapija kreiptis or sth?

mane pasiekė tokia informacija: “Reikia trumpalaikiu savanoriu nuo 18 metu kalbanciu vokieciu arba anglu kalbomis, komunikabiliu ir norinciu beveik menesi pragyvent nemokamai Kiolno mieste ir savo noru tarnauti PJD2005. truksta apie 13,000. Na negi niekas nenori pasinaudoti? Viskas kas kainuos – tik kelione I Kiolna ir atgal. Paieskokite tarp pazistamu….”