Pasaulinė gyvūnijos diena

etiesa ir ash buvau,Mirkt Tik atejau 18.24 ir jau nieko nebuvoPiktas Tik mazha chiau chiau machiauŠypsena O Planta pamatyti taip ir nepasisekeNe

Tai su tuo mažu čiaučiuku tikriausiai ir buvo Ketrin* ir jos mama, reikėjo prieitiŠypsena
O mes, matyt, ką tik išėjomNustebęs

ta proga(Psauline gyvunijos diena) sawo gyvuneliui iteikiau dovanele Šypsena apsidziauge.

[quote]Daiva D. rašė:
Tai su tuo mažu čiaučiuku tikriausiai ir buvo Ketrin* ir jos mama, reikėjo prieiti
O mes, matyt, ką tik išėjom
[/quote]

Mes ir pašnekėjome su Juliakon Šypsena Ir mano čiaučiukas pabendravo su jos augintiniaisTaip.
Na, nežinau, ar buvo parinktas blogas laikasPiktas (nors siūliau rinktis ir kitą dieną ir valandą), ar tiesiog forumiečių draugiškumasBaisu pasibaigia ties forumuCha cha, bet buvo truputuką skaudu, žodžiu nusiviliauNustebęs

Bet dabar žinau, kad Daiva D. ir Juliakon yra geriausiosTaip. Su jomis LABAI maloniai pabendravomeCha chaGerai

Jeigu yra dar pageidaujančių susitikti ir parodyti save bei savo augintinius, galima pradėti iš naujo derinti susitikimo datą ir laikąAš nekaltas

Labai gaila, kad mes negalejome pasirodyt Nustebęs Penktadieni gryzusi is darbo radau savo ciucia "pagauta trydos" Nustebęs taigi turejau "vazotis" su visokiais ryziais ir stebeti ar jam geriau, ar jau vesti pas veterinara. Per pora dienu viskas susitvarke Taip Jei bus kitas susitikimas, mes manau, busime su jumis Šypsena

Ir ka tokio padovanojai Aš nekaltas

Na as savo augintines tai tikrai negalesiu parodyti Nustebęs ne nebent nuotrauku, o tai ji pas mane keliauti labai bijo Nustebęs