Pasakykit ka nors blogo apie Dodge Stratus (JAV)

Matai, pasakysiu populiarei, nes kitaip jau nebesupranti. Taigi, jei nori vazineti tokiu pat triperiu, kaip ir visi aplinkiniai, tai gali vazineti oooo80, kur visi navarotai - centrinis ir vairo stiprintuvas. ooo0a8 ne nepanasu, kad butu verta savu pinigu. Limuzinu klaseje pagal kokybe is europieciu gali actovauti tik bmw septintukas ir banginis. Viskas, daugiau nera kam. Bet dizainas, tai kaip cia pasakius, labai jau gatvese matytas, o per savo explotacijos laika, dar nei vieno cadzio cia nesutikau. Kai pradesiu juos matyti - keisiu masina, kaip kaz kada pakeiciau bmw ir exploreri. O del patogumo - patikek, patogesnes ir ekonomiskesnes masinos kol kas dar neturejau…Labas

Tu pirma pasiziurek, kokios specifikacijos tepala jie pila,o tada burnokis. Mano kadilako rida 150k myliu, ir jokio patioko, todel, kad tepala, o ne vandeni pyle…

pritariu ash y visas mashinas pyliau mobil pilnai sintetinius tepalus keiciau kas 2800 - 3000 ir benza irgi pilu tik 93 blogiausiu atveju 92 nevienai mano turetai mashinai nebego tepalai…

Proto turekit - pila visoki szamarliaka ala 0/30, ir dar nori, kad ner salnikus nebegtu, tai ipilkit tokio brudo i liauliauliau, tai ten is viso kaip dusas bus…

"northstar"- (cadzio) variklis vienas is geriausiu varikliu visoj auto pramonej nuo pat 1992m ,tais metais buvo pripazintas Nr.1 ,visi kiti amerikietiski(isskyrus vetes mazo bloko ir envoy) tai toli iki gero ir modernaus variklio supratimo.

Em jos jau po puses metu nebus, nes tai pradziai kol rasim darbus ir t.t.
Liežuvis Mirkt

[quote]
Flamin rašė:

taves pasiklausius galima pagalvot, kad kai tik i servisa atvaro amerikoniska masina tai iskart i ja vandeni vietoj tepalo pila, o jei kitokia tai tada jau gera tepala. kazkaip nusisnekejai. faktas kaip blynas - varva jie, varva!!! tikrinu kiekviena kuri kiek patrauklesne atrodo (nenudrozta), 90% bega! kazkodel japonams - ne.

mano saturnui '93 greitai 150k bus, bet tepalai irgi dar nebega. bet, kaip sakoma, vienetai istorijos nekuria, paprasciausiai mums abiems pasiseke pakliuti tarp tu 10% pas kuriuos tepalas nevarva

Nu neatlaikiau 2001 04 nupirkau 93m chevy cavalier 2.2L 4cilindrai mechanine deze, nu ka 2002 06 isvariau is shtatu mashinaGerai stumiau uz 400$ buvo ant jos jau 170k ir as dadejau 40k pirkau pigiai 1200$ nei ten bajeriu buvo nieko ishskyrus vairo stiprintuva ir centrini.
Vaziavo chevy be problemu tik i gala reikejo tepalo varyt po litra kas dvi savaites, na aisku kad kaladeles buvau pakeites, dirzeli, filtrus na kaip tikras lietuvis apforminau mashiniuka kaip reikiant, negaliu nieko blogo pasakyt ishkyrus rudis na supuvo jinai totaliai tokiom didelem skylem ishvare, nieko ishskirtinio atrodo kaip ascona nu bet laike jinai vargshe tai nerealiai.Galbut tai koks uzlaikytas variantas buvo ar ka bet vaziavau ir vaziavau ir turbut meksikonas dar vaziuojaLabas
Nereiktu per daug stereotipais vadovautis

nu buna buna. sakau, ir mano saturnas greit 150k perlips, jei ne transmisija tai sakyciau visai ok masina, bet… pakeist transmisija kainuos daugiau nei pati masina kainuoja, tai ir vazineju taip - kai uzkaista reversas jungiasi su uzdelsimu, bet kai pripranti tai visai nieko.
isbandziau siandie camry '00, 31k. grazi masina, vaziuoja normaliai, bet salonas man jos tai nepatinka - desovas kazkoks (tik baisiai nespardykit manes). galantas vistiek man labiau prie dusios, o ir kaina ne tokia kosmine. uz ta camry dyleris 15 sauke, jau nulygau iki 12, bet nusibodo man ji kankint, sakiau veliau atvarysiu. tai jis prisizadejo kad kaina dar derins, tik ateik. bet galutines vistiek rupuze nesako, vartosi, raitosi o vistiek nesako. gaila, kad as tokios masinos neiperku, labai norisi man ji suskaldyti. patinka man ziuret kaip kas 10 min bega pas menedzeri "atsviesti popieriu" o pareina uzmirses atsviesti bet paderines kaina Juokiasi

To Vaikinas (Ex…
Tu pirma pasiziurek, kokios specifikacijos tepala jie pila,o tada burnokis. Mano kadilako rida 150k myliu, ir jokio patioko, todel, kad tepala, o ne vandeni pyle…

Vienetai tokiu…
O del tepalo tai tu vel nusisneki, aisku jei visi pilsime Mobil 1, tai gal ir nieko bet jei i 92-96 metu modelius ji pradesime pilti tai jau
Baisu
O jei tau Valvoline ar Castrol vanduo tai tu arbaBaisu arbaGirtas

Klausyk, specas, manau, kad su tavim kalbetis, tai kaip su pliku pesiotisCha cha, ar bent suvoki, kad amerikonai naudoaj labai skysta tepala, todel ir per visus riebokslius varva. Tu naudok normalu sintetini ar pusiau sintetini ir to niekada nebus. Gal ir laiko japonu rieboksliai geriau, bet mes kalbam aplamai ne apie tai, tiesiog visokiais mitais zmones seria, kad amerikoniskos masinos blogos, o pac kasdiena amerikoniskom vazineju ir visa tai LT, net mano tevukas, kuriam jau beveik 60, ir tas pripazista, kad kokia ten bebutu isgirta vokieciu kokybe, amerikoniska masina yra daug labiau verta savu pinigu, nes uz tuos pinigus duoda daugiau malonumo, nei bet kuri kita. Sceptikams pridusiu, kad tevukas vazineja 88 blazeriu, pagal jusu teorija - jis seniai jau turejo sugriuti, o tampo po 2-3 tonas priekabas ir vargo nemato…

Galu gale, skiri tepalo specifikacija nuo pavadinimo ar nelabaiNekaltas?..

nzn is kur tokia teorija sugalvojai, kad naudoja perskystus tepalus. ir kaip nustatai skystas neskystas… gi yra standartai 5w30 10w30 ir pan kurie nusako tepalo klampuma . o auto gamintojas yra nurodes kokius tepalus naudoti ar 10w30 ar 0w50 . tokius visi ir naudoja. kas pagamines tepalus ir ju kokybe kita kalba.
netgi retai kada rekomenduojami tik sintetiniai. ( mandresnem sportinem auto). dauguma is gamyklos isvaziuoja su pusiau sintetiniais. zinau tik , kad corvette isvaziuoja su sintetika.

citata apie tepalus "jeigu jūsų automobilis senesnis, prieš pirkdami tepalus atkreipkite dėmesį į tai, jog sintetinis aukštesnių terminių charakteristikų tepalas yra skvarbesnis nei mineralinis, taigi užpylus tokio tepalo jis pradės skverbtis pro visus plyšius lauk, stipriau nei prastesnės kokybės mineralinis"

parasyk, idomumo delei, kokius tepalus pats naudoji ( su skaiciukais), ir koki tavo manymu naudoja amerikonai kuriem varikliai tepalus tasko…

Amerikanskos masinos tepalus turi srebt. Gerai kai srebia - viskas tepale maudosi, nesioksiduoja,
variklis is isores pats plaunasi nuo dulkiu ir nerudyja kaip maximu ir
galantu sesiacilindrinukai. ;]
Viskas labai sveikai ir fysnai plapsi tepaluose.

Mylekim tepalus.

P.S. Vaikinas, jei is tavo kadzio nebega tepalas - patikrink gal jis jau baiges…Mirkt

nu jooo, ziuru tau geriausas specas yra tavo tevukas kuriam per60… toks pats specas yra mano zmona - pamate '01 stratus ir iskart susileido. sako perkam ir viskas, gera masina. siaip tai ji man irgi labai patiko, todel cia ir teiraujuosi nuomones. taciau man uzteko rimciau pasiziuret i ja ir iskart fantazija atsoko. be tepalu tai dar ir vaziuokle girgzda (ne skraba o girgzda kazkaip baisiai bjauriai). primenu, masina '01, prabegus apie 35k! tai dyleris sako nieko tokio, rytoj bus pataisyta. nu atsiprasau, jei ja jau dabar reikia taisyti, tai kas bus po metu? o po 2? ir kaip jis ja taisys? suteps gumas solidolu? radau dar viena stratus '99, tai jam jau galvutes tarpine pakeista. tai gal sakysi kad ir tarpines amerikonai "per skystas" naudoja? tarp kitko visos mano trys isvardintos prolemos yra budingos siom masinom. pasirodo labai stipriai budingos. ir kas liecia tepalaus, tai kazkaip manes niekas servise net neklausia "jum sintetikos ar mineralkos?". as visad galvojau kad servisuose patys turi gamyklos rekomendacijas koki tepala i kokia masina pilti, bet pasirodo reikia atsispausdinti is forumo info kur vaikinas raso ir nuvezti parodydti jiems, kad zinotu koki tepala i mano masina pilt. atsimink, kad cia USA, o ne lt kur pats geriausias meistras yra sdelaj sam.
ir kas liecia vaziavimo malonuma, tai galiu pasakyti kad galantas yra tikrai ne maziau komfortiskas uz ta pati stratus (pastarsis siaip jau ant galanto bazes ir yra pagamintas), ir kazkaip uz vairo patikimiau jauciuosi. o tas dodgas atrodo kad ir laikosi ant garbes zodzio. o kaina beveik vienoda siaip jau…