Paryžius

ir dar: paryzium likau nusivyles, prisiskaites knygu kazko soostresnio tikejausi nei pasinesusiu negru ar milijardu turistu, o pats eifelis man psirode didele nesamone eilej stovet 3-4valandas…
nors mano drauge sako kad nieko geriau jai negalejo buti (man tiesa sakant labiau patiko amsterdame (griztant is paryziaus ) ta laisvamaniska dvasia, zoles tvaikas ir visos kitos nesamones Cha cha

same with me Taip

Jei domina klausimas ka Paryziuje galima pamatyti nusipirkit knigyne "Pasivaiksciojimas po Paryziu" Toj knygoj surasyti visi idomiausi marsrutai Paryziuje,beje pazimetos net ir smulkios detales pvz,kiek tas pasivaiksciojimas uztruks,kur pavalgyt,muziejai ir t.t.Beje yra ir kiekvieno marsruto zemelapis.Ir ta knyga yra nukainuota nuo 20lt iki 3,80lt.Bent jau as ja isigijau Laisves al.knigyneMirkt

arba pasiklauskit manes…
mielai atsakysiu…Šypsena

Cha cha Cha cha Cha cha Cha cha pasakyciau as apie ji Nekaltas

Nieko cia nepadaryta, tiesiog norejau ideti savo masiniuko nuotrauka… Nepatinka, eik paziurek ferrari ar dar kitu auto kuriuos po mano auto ar virs jos…

o tai kas ce padaryta? nudazei ir tiek? Šypsena

pirmukas su putiokais Šypsena

cia pirmukas?

Urodas gal ir urodas, bet viska pats dariau,daziau ir t.t.

Čia gi golf !!! ka jus norit is jo auto padaryt???

Ir as nuo tokio pradejau.atys geriausi atsiminimai. 91 metai, mazai zaliuku, leki kiek eina, masinu Lietuvoj dar nedaug…

tai dabar teks visiem tamsios spalvos guoliams mojuot:}

eina nx kas per urodas

na galejai priekini buferi kitoki platesni truputi padaryti

Foto lewai atrodo, bet pirmas vaizdas yra ;D jei pamatysit gatvej pamojuokit Cha cha