Parvažiavo AYCM

Kazko uztruko kontiuperaztas Cha cha

Bbz, bet klaida yik viena- fuel presure regulator. Pradėjom žėt- nepaduoda benzo prie variklio, bet siurblys suveikinėja. Tada po dugnu ir… konkrečiai suploti vienoj vietoj kuro vamzdukai. žėk tuoj ištiesinsiu ir gal vysks ore Valio

Tom4s, byrės turbūt vistiek Cha cha bet nu ką db su tais naujais androidais už brangiai Ufff

Grazi spalva. Kaip mana antra skuorpa. Gerai

O tu kurda kazkaip net nedaskaiciau kad cia penktuks Vau! pl kad liudnai atrodo tadum, galvoju A cetyry, tai dardar butu Gerai Blogai

Parodysiu kada kaip ‘liūdnai’ ana atarodo su šita spalva Taip Klasta Cha cha

Kiek pinigu traluks pajame nuo klp?

Ka cia paints jau nebepades Ne bet rimtai kazkoki cipilina padare, pirmos kartos zymiai Gerai solidziau ir pikciau atrode

tai kad antra karta prieš metus praktiškai išėjusi, apie ką tu čia kalbi?

Cia ir yra pirma karta.

Bet cia ziuriu moderacija kad ABsipirko masinom, itariu kazkas bus ABšiaka nukryseline Paplepėkim

čE pirmos kartos trečio feislifto arba paskutinio lifto produktas Taip kur jau visi bugai išgaudyti dėl variklio bajerių. Naujas antros kartos produktas jau metai kaip paleistas. dr 100. Pradėjo vežt nuo klaipėdos su triviečiu, man atvežė su vienviečiu ir mirgalkėm ir nuleido tiesiai patalpon Apkabinimas

Tadum turiu omeny ta (ne)fl kur su a4 nesumaisysi Taip

Px aBsisukai su 100€. Nuo kauno iki siauliu 130€ sumokejau.

Ogiz aCidaryk gūgle ir vėl veizėk skirtumus panašumus, jei sakai tokia pat kaip a4. Vamzdukus suspaustus reiks keust, bo nesitiesina ir jei dar padročinsiu pliš tas aliumas.

Ubags o tau pirmas komentaras neuzkliuvo, kad sitas fl beveidis Cha cha

Tai koks variklis ???

O kuris skuoda group vezimelis yra suveidis, kad ji vertetu rinktis, kad ir is tu paciu fokieciu bmw ar mb?

Ką žinau ką jūs čĘ pezat Juokiasi mą ty absoliučiai pkj kas kam su veidu ar be, bo audi yr aycm ar kokį kitokį sugalvos pacukai pievą į priekį iš anksto Girtas aplamai aš važinėju su čumudanu, aviliu ir spOgu. Čia ne mano ir ne man, tik, turbūt, bus mygom mano, kai reiks tvarkyt, pdrstint ir tt Ufff

Kodel ignoruoji klausima? Piktas Cha cha