Parkas

Parkas parku ,pieva pieva as visai nepriestarauju po parka, pieva ar pievale seimininkai vedzioja savo sunis .Vis geraiu nei kad laiptineje prie tavo duru kruva meslo Piktas

2 Jecira- o ka, kaimynai karves laiko?Mirkt

Jo ****o problema ganetinai aktuali Taip tachiau manua ji nera pati svarbiausia problema ishkylanti parko lankytojams. Juk ishteisu retai kuris shuo pashika ant tako, sheimininka instinktyviai ant zholes traukia. Kita vertus jei ir pasitaiko tokia nelaime, tai geras sheimininkas turetu surinkti ta kruvele ar bent jau ant zoles ja "perridenti" Liežuvis
Mano vokietis taipogi linkes ****us slepti, todel man tokiu problemu nekyla. Bet kartasi, kai labai sazhine ima grauzhti, tai susirenku jo palikta kruva Šypsena

nu medziai gal ir nenudzius, bet vakar maciau pasodintas neseniai krumas, seimininkas stovi salia o suo pakeles koja labai grazia forma ant to krumelio varo, kazkaip abejoju ar jis isgyvens Piktas

Miskuose varo ir zuikiai ir briedziai ir sernai, bet miskai kazkodel Aš nekaltas be zmogaus “pagalbos” nenyksta Cha cha

pradedu taip manyti Aš nekaltas
reiks pasiteirauti Cha cha gal tada uz kompensacija pienelio …

2 Jecira- Ka cia manyti, paprasyk Azuolinio, jis paragaus - gal net ir amziu bei lyti pasakysLiežuvis Vistik tiek takeliu isvaiksciojesMirkt