Parkacije Romoj

Zhukas as tavo varianta zinau, darbe toks yra. bet va mislyju sau kazka pasizaidimams… ai gal vistik geriau paprasta testeri is seniu pasijamt. vistiek su juo gali matyt ar iki kokios knopkes maitinimas ataina ir pan

Nu uzdesi ant klemos, matysi 12v ir visks Cha cha

Turiu ir tą paprastą testerį, bet retai naudoju aš jį. Nebent tik kai reik pažiūrėt ar krauna akumą. O visiem kitiem elektros darbam kontrolinė lemputė Gerai kažkokią seną seną savadarbę iš kažkur gavęs, veikia iki šiol. Paprasta lemputė, prilituota adata ir laidas su gnybtuku Cha cha

Nakciau -kontrolinis klausimas, skiri kas yra voltai ir kas amperai ? Cha cha

P.S. su tais mano Sachs’ais - maniškių aukštis reguliuojasi Apakęsta prasme spyruoklės lėkštutės aukštis. Kas 3mm toks žiedelis persistato. Ant išimtų tik dvi pozicijos tokios buvo. Vat ir įdėk paprastus, ir turėsi priekį į dangų žiūrintį… Apsvaigęs

nu as pagal save atsakysiu, jei galima, kaip as tai suprantu… Girtas Cha chajei su synka lygint, tai voltai bus buchlos kiekis, o amperai tai %… Cha cha

Juokiasi Juokiasi JuokiasiAmperai galia…tai xz…kas nulauzia ar oborotai ar kiekis Cha chaBet principe GeraiKuo daugiau kiekio, tuo maziau laipsniu gali buti Juokiasi

Darenai, jei neskubu uzmesiu aki i kaina ant dienu. Man cia egzzpertai irgi galvas deliojo, kad dek paprastus ir aukstis nesikeis Cha cha

nu alus- daug voltu/mazai amperu, ner taip pavojinga kaij vodke- jei ir voltu tiek pat, plius amperai visai kiti. Cha chabilia, jei moksliskai viska- tai amperai pavojingiau. ze elektrinis piemuo- daug voltu, ten gi keli tukstanciai v eina, mazai amperu, kaij ir px, o kur dregnam padvale gausi, kad ir 220v su normaliai amperu, gali ir subine uzraukt.

Vakar Jeruzalėj arabų rajone per getą variau, tai tokio vairavimo nemačiau nei Romoj, nei Paryžiui Cha cha

darėnas, pas mano darbo kaimynus matyt taip padaryta Cha cha

Nakčiau, piemuo - akumas Mirkt

geriau ta siurbliuka paimt is lidlo, negu ta akumo “testeri”

Juokiasi

Na jau suinstaliuoti, tik dar suvedimas laukia tai ryt pasiimsiu Paplepėkim