pareikskit savo nuomone

as uz Laisva LietuvaGerai

manau tau reiketu kaip nors konkreciau arba aiskiau klausima parasyt…

na sumasciau toki gan aktualu klausimuka.tikuosi nepasikartosiu, ojei taip ir atsitiks tai gal nesupyksit.
na man idomi jusu nuomone : ar jum sunku susirasti sau drauge (-a)???ir kaip jus juos vertinat???

oho… zinai as tikrai nemanau kad drauga gali rasti… draugais tampama, jie nesimeto kur nors spintoje kad galetum rasti kai reikes Ne
na o man asmeniskai tai net labai sunku tureti draugu… gel as kazkokia nesukalbama, ar tiesio nekomu draugauti…

o tavo ,Sailiau, draugai nerealus!!!
gaila kad as niekada tokiu neturejau

oi… taip stengiausi tavo varda graziai parasyti ir persistengiau…
labai atsiprasau…

o gal tau ju nereikia?arba gal tu kitokia…nei tavo draugai…

abejoju, kad ieskosi ir rasi…nzn…kazkaip savaime jei randi tai randi, jei ne tai ne!!!Šypsena

Man asmeniskai labai nesunku-jie patys kartais kaip muses kimbaLiežuvisTik graziau nusisypsok ar pan.MirktO siaip labai nuo daug ko priklauso ar sunku susirast,pvz nuo zmogaus charakterio,jei jam sunku bendrauti,sunkiai randa bendra kalba ir pan.Tokie dazniausiai ir lieka nuosaly-visu atstumti ir uzmirsti.Reik nebut pilka pelyte ir kovot uz saveTaipJuk draugai ar antroji puse(tuo labiau)labai svarbus gyvenimeTaipŠypsenaTaip

Susirasti paprasta,ar jis bus tikru draugu jau???

niekada ju neieskauNejie patys dazniausiai savaime atsirnda arba laukiu kol mane kas atras Labas