Parduodu :)

X’as yra gerai Taip

Kur Kaune kerpatės? Reikia normalaus kirpėjo, nes plaukai kaip pas bitla. Cha cha

bbd ant tu brangenybiu telefonų kai yra ciaumi kainos.lt/mobilieji-telefonai/xiaomi-redmi-4x-dual-32gb-bl ack-juodas-v150067

O kaune is viso yra normaliu barbershopu?

wilis>jei padės parduot galiu aprašinėt (užrašą padiktuoja pirkėjas Juokiasi ) rkadash> Nes tingiu žaisti su skelbimais. Visi paskutiniai telefonai išėjo per draugus/pažįstamus. Retai daiktai iki skelbiu.lt nueina. Plius, kaip ir minėjo, kai gerą daiktą parduodi, tai ir į forumą galima įdėt TaipAlgirdekas>nepradedam šitos temos. Žinau bent kelias Moteris kurios sakė, kad Iphone naujus perka vien dėl to, kad Iphone, nesigilinant į kitus dalykus Cha cha

nors yra Girtas facebook.com/redlightbarberskaunas/

Ne tai čia iPhone prabangos prekė. Cha cha Nors realiai tai Apple pradėjo buksuoti, o androidas dideliais žingsniai vytis. Kaip ir Windows’ai 10, kuo toliau tuo labiau man jie patinka.

dar sitie matosi ismano darba Gerai facebook.com/pg/BarbersKaunas/photos/?ref=page_intern al

yra gi tas barbershopas, kur visko duoda ir dare gta parodija Cha chagmc iphone yra geriausi, bet ir brangiausi telefonai.

Old Town barbers Gerai Galima ir alaus ar viskio isgert kol lauki, su xboxu papliekt. Siaip barzdos neauginu, bet pora sav. nesiskutes buvau barzdos skutima pasiemes, visai zjbs ten tokia procedura. Kainos kirpimo 15-20, barzdos skutimas berods 30, bet imantriai ten taip su ranksluosciais ir pan. JuokiasiJei skubiai kartais reik, tai salon+ megoj, 15 europieciu.

O tuose barberiuose soskes su miniakais kerpa? Jei ne, tai Veee

Megoje buvau, tai nepatiko. Anyway, banga kaip visada, riebus pliusas. TaipToyota Gerai

Sekantis tel tikrai bus xiaomi bandomas, geriausiu parametru , svarbiausias is kuriu batarkes talpa, ir iki 200. Daugiau nezadu uz rageli moket.

Algirdekas>Dėl frazės “gmc iphone yra geriausi, bet ir brangiausi telefonai.” galima ilgai ginčytis ir testus žiūrėt/daryt Šypsenaqwasas>Žmona pasiėme Huawei P9lite už ~190 ar pan., labai patenkinta.

Nu mane viena kart irgi salon+ nauja soske su miniaku apkirpo, tai poto 2sav. su kepka vaiksciojau Cha cha

Rkardashian- zjbs GeraiPlaukai ataugo, jausmas liko

Dabar šeimoj 2 samsiai ir 3 huawėjai, sony neseniai pamečiau, jamsim čiaumiau

GMC, buvo labai didelis juokas, kai draugai mano du nusipirko one plus 3 su tada “kosminiais” parametrais… Aš tada iphone 6 paprastą turėjau. Užvirė diskusija, kad čia daug geriau ir greičiau viskas pas juos. Pyst įisjungėm kelis reviews ir speed test palyginimus. tai trigubai galingesni one plius trys atliko veiksmus per ~75sec, silpnas iphone per 52 sec JuokiasiAndroid optimizacija Juokiasi

Algirdekas , o kur tuos greicio testo veiksmus realiame gyvenime panaudoji ? Cha cha

VIN> GeraiAlgirdekas>geriau kameros kokybe Iphone pasižiūrim, šita funkcija matyt dažniausiai naudojama Cha cha