Parduodamas !!!!!

2.5 su elektra, blokuotu reduktorium, jOdas, ratai teisingi ir kaina nedidele. tvarkingas e30 vertas daug pinigo

Trulikas>> Mazu jamsi?

grazus modelius Gerai

taigi krv mano buve ratai ant jo

trevetas>> esi tikras?

90%

O tai tu juos pardaviai ar nupyzdino is taves?

sedyne keleivio suplysus Juokiasi galbut todel, kad nesportine Juokiasi

C4H10>> bet tu tikrai labai pastabus Taip

parduoti senai

trevetas>>Kam pardaviai?

manjakas nejamsiu Ne man reikia masinos darbui, sitos gaila butu, kaip ir dabartines

Ka dirbi Apakęs

nu ne stroikese. bet buna kartais, kad reik koki stenda nusivezt i parduotuve ar siaip. o labiausiai gaila, kai prie parduotuves lochai apdauzo masina

Nu siaip ti jo Taip blem savaitgaly tevo masina nuplaunu ir ziuriu prie galines lempos ant sparno toks neryskus lopelis nubrauktas dar raudonu dazu like matyt kas prie pardes y.pis.so su durelem nervina toki lochai Užsispyręs

Gerai Apkabinimas

mano masina visa tokia Šypsena ir sparna kazkas brukstelejo pravaziuodamas, bet turejo skaudet paciam

As tai sakau gal vietas pradejo mazesnes braukyt ar gal masinos paplatejo kad taip masiskai apdauzo ? Nekaltas

dalbajobu daug prie vairo. vienam seniui su antru golfu vos snukio neisariau, kai atsidare duris ir taip pyle i moldinga, kad galvojau sulus masina. o as kaip tik viduj sedejau. issokau, sakau ribu nejauti? tas kazka, oj izviny. sakau koks nx izviny. kad pas ji lupena visa supuvus, tai nereiskia, kad gali daryt ka nori. dabar statau visada taip, kad salia nei viena neatsistos. arba istrizai per dvi vietas, arba apsizergiu linija Šypsena

Tai buvo visai neseniai stovim vienoj aikstelej sustoje (nesubraukytos vietos) atvare boba ir tarp musu ir dar vienos masinos ysiparkavo kad nuo masinos iki masinos po kokia 10cm liko Apakęs mes sedim snekam, jos drauge islips tai kai pi.so y duru moldinga su kazkokiu kinieciu kibiru durim tam net moldingas suluzo Cha cha mes jei pro lamga aiskint tai ta dar karta bende islyst tik daba jau nesiliesdama y mus tai ne kojos neiskiso tai galiausiai pasismaukius ta boba isvaziavo ir per dvi masinas toliau pasistate Apsvaigęs