parduodamas

vat butent, jei norisi dyzelio, ir nenori kokio pasato, ner daugiau ka imti uz tokia pinigu suma.

Rafinuotas> siai dienai tikrai ne, 5.5 gala laikysiu kuri laika, jei nebus interesantu pamazinsiu… Nera tas atvejis ,kad reikia skubiai parduoti, tiesiog nenoriu sitos masinos ir tiek, nelimpa man ji. Paskutinem dienom vis galvojau ir nusprendziau, kad reikia parduoti… Nors istikruju net nezinau ka toliau reiktu pirkt Nekaltas belieka V Golf…

nu pagal metus ir t.t. nevertas tas 3xx tokiu $ uz 1998 metu baze.

uz tokia suma V tikrai gerenis variantas. Tik kad V universalai labai nekaip atrodo.

tai golfas man tiktu ir hecbekas, universalai tikrai ne kaip atrodo, beto ir kainuoja daugiau…

ciupk leon’a, tas pats kas golfas, o golfu juk turejas Šypsena

nu uz 20 tikrai yra ka imt. a4 ta naujesne tikrai neblogai atrodo… lexusai if ar kokie ten jie maziukai normalus visai, jei salerka spaudzia makufeli yra gi ir apynauji pezai 407 ieinantis i ta kaina, tikrai atrodo puse velnio ir vaziuojas gerai, dyzeliukai.

kokia zapaske y e46 eina tablete ar platus ratas?

o tai golfe hecbeke daugiau vietos bus?

kodel nepatinka? Nežinau grazi masina taigi

bent pas mane tai tablete, kaip kituose nzn… Del vietos tai man nesvarbu, pas mane truputi kiti kriterijai renkantis masina… Sitas e46 is dalies mane tenkintu, bet nu cia kaip bebutu senas modelis, beto galas varomas, ziema su juo greit vaziuot neiseis, plius dar keletas smulkmenu kurios privede prie apsisprendimo pardavineti… Siaip va kas tikrai gero sitoj masinoj tai variklis, traukia gerai, o vidutines sanudos 6.5l Gerai

kai marsrutas kaunas-lapes, tai tikiu, kad 6,5l Kietas

Drylio> tai manai taip ir vazineju pirmyn atgal kaunas-lapes? Cha cha …protingai vaziuoju del to ir sanaudos mazos, galiu ir 8.5 vidutines padaryt nesunkiai, bet nematau reikalo…

nu bl kaip galima protingai vazinet su tokiu mataru Cha cha, pas mane pvz 66kw tai zinau galimybes ir nedauzau per pedala, nes vistiek nieko nebus

kazinau man tai kazkaip px, galetu ir 300kw but, juk neminsiu kaip ■■■■■■ dugnais mieste… kaip ir rasiau kazkada, mano tempas tiek su 61kw (zafira) teik su situo toks pat… Lenkt stengiuos nesudaryt salygu niekam, taip ,kad pensininko rezimas atkrenta Cha cha