Parduodama!

Buvus Justo?

Nu kad tik jau eme Gedas ir supyko dabar Laimingas jei nori pasiuleyk galime pakeisti i mano mersa su jo priemoka nes pas mane jau klasika Cha cha

Gerai Gerai Gerai Girtas bet jei tiek kainuotu audi simtas,tada butu tikrai logiska ja pirkt.o jei 92m c4 tiek kainuotu,butu nuodeme nepaimt. es-ne<<teisingai,audi pas mus egzotika,niekur napmatysi Ne Nekai pamatai,tai tikrai issiskiria is visu masinu Taip

darkaman>> nesiparink viskas ok Mirkt As gi cia tik siaip paciesinau Mirkt beje kaip tas 2.5 vadinasi M?B?

Cia as biski gal is medzio iskrites, bet is kur tokia kaina? Cha cha Ar cia mazdaug idejau skelbima, gal koks durnelis uzkibs?

323Ci

Nu bet jei ledine tai gal ir verta tiek?

kaina gerai uzsilupes… sekmes pardavinejant Šypsena

audi 80 butu verta tokia pinigu!!

kur cia tokios kainos vaiksto ? 9-10 eu daugiausia uz ja.2000 metu ir 2.5 variklis lievas. butu 3.0d ar 330 tai gal arciau tokios kainos o cia tai tikrai neverta. net be tv ir navi tai slepkis avine su tokia kaina

nitrodozer kur tu matai “BMW gaidys, audi valdo”?

prie ko cia tas bmw gaidys ,audi valdo?as niekur cia apie tai neuzsiminiau.tik sakau,kad audi 80 uz 45000lt tikraio verta butu nusipirkt,nes tai “originali,isskirtine,retai sutinkama masina,egzotika,skirta tik skoni turintiem zmonem” auto.plius.lt/pirkejams/skelbimas?type=lengvieji&id=17 26201

nitrodozer> apie audi cia kalbos apskritai nebuvo… jei tau susivaideno cia kazkas, tai zmogau, tau reik gydimo… butu su ratais gal issiskirtu… dabar nu eiline ir tiek…

gydImo. Tai tau,zmogau, reik mokItojo. as kalbu apie audzi,kad gink Die,nieks neuzmirstu,jog yra 8 ir 9 pasaulio stebuklai astuoniasdesimt ir simtas. nuoroda paziurejai? sutik,nuorodoj masina tikrai verta 45000lt ir ne cento maziau

nors apskritai imant tai tikrai nieko sitie kupai Nekaltas

auto.plius.lt/pirkejams/skelbimas?type=lengvieji&id=1408529 Mirkt cia gal ir galima isskirtine pavadint…

nors ble… tu is tu ligioniu … “audi *****…nes bmw zjbs…” kazkaip tas taviskis argumentas “audi *****”, deja ,sitam bmw “zjbs” neprideda nekiek…

Tai robke savo jau pardavineja Nekaltas

skaityk mano posta 04-01 18:37 . kur parasiau,kad audi *********??? nera,tai ko cia taiop sneki. gi paziurek kaip dailiai aprasiau,kaip ir priklauso isskirtinei masinai

nitrodozer, kiekvienas tavo postas toks kvailas kad negaliu Kvankt?