Papūgėlė "Nimfa"

Siandien klausiau turguj kokia kaina, tai tik 60 lituku…o grazuciai kokie, su kuodukais, raudoni zandukai.Niam niam

As auginu nimfa. Noreciau kai ko jusu paklausti: 1. Kodel mano paukstelis mieliau buna ant narvelio grindu nei ant lakteles? Laktele truputi svyra nuo nimfos svorio, nes tas narvas per mazas, bet mama neperka naujo. Gal jai ant grindu patogiau? O gal ji serga? 2. Girdejau, kad nimfoms reiketu ir jos megsta medziu sakeles, taciau kokio medzio skaeliu jai geriausia duoti? Ir dar girdejau, kad tas sakeles reikia dezinfekuoti, taciau kaip ta padaryti? 3. Pries kelias dienas savo nimfai daviau tarkuotos morkos (girdejau, kad nimfoms reiketu duoti vaisiu ir darzoviu), jinai sulese, bet dabar jos snapas ir aplink snapa plunksnos oranzines nuo tu morku. Jau kelios dienos kaip nimfa neissiprausia tu vietu. Atrodo tai tikrai kraupiai. Kaip as galeciau tas vietas nuplauti(nimfa dar manes bijo)? 4. Mano nimfinas (ten patinas) vis lesa ir lesa, tai dabar jau sustorejo. Ka daryti? 5. Kai noriu ideti savo nimfina i narveli jis ant manes piktai snypscia ir bega nuo manes. Ka tai reiskia? Tikiuosi gausiu atsakymus. Drovus

  1. Papūgai paprastai patogiau tupėti ant laktos ar laipioti nei stovėti ant lygaus pavišiaus. Pažiūrėk, gal laktelė netinkamo storio (greičiau per plona - pirštai sulenkus juos neturi liestis), o ir per mažas (žemas) narvelis nėra gerai. 2. Duok šakeles su medžių pumpurais, pvz, obels, liepos, neduok nežinomų medžių ir ypač krūmų šakelių. Dezinfekuoti nereikia - labai maža tikimybė, kad šakelės bus užkrėstos mikroorganizmais, nebent jei bus nutupėtos ar kitaip apdergtos paukščių. 3. Jei bijo geriau pati nelįsk. Pastatyk jai maudyklę ar bliūdelį su vandeniu - gal pati išsimaudys. 4. Jei atrodo per storas, neduok riebių sėklų - saulėgrąžų, kanapių ar bent sumažink jų davinį. Paskraidyti papūgai taip pat būtina - laikymas narve tolygus kalėjimui. 5. papūginas pats turėtų grįžti į savo narvelį matyt jis ten nesijaučia saugus, o ir narvelis kaip supratau mažas. Kad įgautum jo pasitikėjimą niekada nieko nedaryk prievarta, tik taip pasieksi, kad papūginas tave mylėtų ir atleistų tas procedūras, kurios jam nelabai patinka. Šypsena

Aciu. Bučkis

mano teta turi nimfa Moteris,jau 4 metai,ir nieko neprisileidzia ,visai neciulba(tiksliau rekia). geriau siulau pirkti banguotaja papugele Cha cha Apkabinimas,ji greit apsipranta ir po kiek laiko tampa geru biciuliu/e

Gal zinote kada veikia Aleksoto turgus? ??? Nekaltas

Aciu, jau nebereikia.

Jei pirksi patinėlį, galėsi išmokyti “kalbėti”, geriausia pradėti nuo trumpų, dviskiemenių žodžių. Taip

jau 16 metu nimfa turiu. kalbasi su savim ir labai rekia. bet siaip fainas paukstukas Šypsena

keista, kad sako, jog cia draugiskas pauksciukas… pas mano drauga tai pats niekad prie zmogaus nepriskris (kai paleidi), ir siaip, tik kartais galva leidzia paglostyt, tox bailus… o jam jau 12metu… ir skraidydamas tikrai nesika visur, kaip kazkas rase. garsus megdzioja irgi labai tikroviskai. Šypsena