papasakokite apie sawijauta kai einate skiepytis

Cha cha Cha cha Cha cha

As tai bunu baltesne uz popieriu

dreba kojos, dziusta burna ir visa laika norisi begti ir kuo toliau nuo tos prakeiktos vietosCha cha

As tai labai bijau skiepuŽliumbiaŽliumbiaŽliumbia

bijau br…todel neatsimenu kada skiepijausi xixi
o sakes bet kai reikia pas dantista aaaaaaaaaaaaaaaaa Žliumbia
as saltu nervu priesingybe

dreba kojos, silpna, prakaitas pila, kai pamtai svirksta noretus nualpt, bet nepaiseke dar ne karto, reks pasitreniruot :]

Pasakysiu tik tiek- siaubingai bijau adatu Žliumbia Bijau bet kokio skausmo, kuris daromas kitu zmoniu. Bet tattoo vistiek pasidariau, kad ir kaip kojos ir visa kita drebejo Mirkt

As anksciau bijojau, o paskutiniu metu susitaikiau ir visiskai man vienodai… nors adatu visvien nemegstu Liūdnas

ne viena karta esu pabegus kai suzinodavau kad skiepija mokyklojŠypsena seip tai nerealiai bijau perbalstu visa… pradeda pilva raizyt ir tt. aisku visi zvengia is manes bet seip tai nejuokinga buna ;(

Nepernesu adatu KandaBaisuVeeeNe!!!!!!!!!

alex rase:"as tai saltu nervu" As irgi paskutini karta bandziau but saltu nervu ir skiepo metu man pavyko, bet po skiepo zalia buvau, vos ikvept galejau, akyse juoda, sirdis atrodo stoja, silpna, aplinkui nieko negirdziu, matau tik kaip per ruka zmones ziuri i mane susijaudine ir ziopcioja, o tu ju negirdi… ui ui… neturiu as saltu nervu…o praverstu jie ne tik su skiepais, bet ir su vaikinais…Taip

Labai bijau ir beveik verkiu!Akys prisipildo asaru ir net nejauciu kai man iduria!Nekenciu adatu!Turbut ju bijau!Veee

Kaip ziauru Baisu

Tu juk musu sauniausia Cha cha kur tu bijosi Kietas

O tu is vis pamegink nueiti kraujo priduoti, paziuresim ka tada pasakysi…