Papasakokit

20-25 kopustu, tai pagal kuro kainas tas pats kas 11-13 dyzelio. Tai kokia cia dyzeline auto iseitu su 11-13 dyzelio vidurkiu Cha cha

robis, nu man cl500 vasara gere apie 22-23litrus duju, cia nei draskant, bet ir neramiai vaziuojant. Nu taip smagiai. + gere benza ant 100km iseidavo apie 2litrai minmum. Taigi, as cia dedu 25litrus, nes benzo kaina dar iskaiciuoju i duju sanaudas. Bet cia vasara, ziema butu gerokai baisiau speju Cha chaBet jei tu sakai kad tau -20proc nuo sanaudu, tai vat ir gaunasi kad duju iki 20rytu Šypsena gal as vaziuoju kaip ■■■■■■ xuj suprasi, bet sanaudas grazias daryti moku… tik cia klp gal durnynas, speed bumpu pilna, sviesaforu, as centre gyvenu, tai man cia vietoj sukiotis ant salto irgi visai kas kita… jei is rajono vaziuociau i miesta pastoviai tai kitos sanaudos butu… biski buvau miegamajam rajone apsigyvenes kai dar semka turejau savaitikej, tai blec sanaudas rode 13.5-14ltr 735i. o centre kai gyvenu 16-17 Šypsena

2.7 CDI > iki simto 9.5 sekundes ir 9 saleros… 3.2 iki simto 8 sekundes ir 15 benzo… kas gaunas 17 duju… tai skirtumas nera didels, bet vazavimo komfotas kitas… one kaip su traktorium Cha cha

beje čia obuoliui informacija- kompresorius triukšmingiau dirba už veškę.

robis pas ka cia passatas ? ir kuo jis “blogai” ar jauties tamsta achujena mersa vadeliodamas Linksmybės

MrCyBoRg o jei nores ekonomijos tai jams 200K automata, begesis per 9.2 ir pils 13 duju Cha chaRobis, gali but, nzn, neklausiau salia atsistojes dB, bet uz 2.7 dyzeli tikrai tylesnis Šypsena

esu biski vazinejes su 2.7 ackaryku su 160st rida- labai tylus tas variklis. Cha cha

O koki oporAta robis vadelioja? Klasta

bevartydamas kaip turi dirbt 2.7 cdi,uztikau lengva bomba dyzeline Apakęsyoutu.be/A-8KFbnGiYk

Mrcyborg, realiai as su dujom masinu esu tikrai daugiau turejas nei tu Cha chaTai jei tu vis dar taip pozityviai ziuri i jas, ir taip optimistiskai sanaudas piesi, jei benzo 15, tai duju 17, tai galiu pasakyt tik tiek, tau ziauriai pasiseke ir su ML ir su TOUAREGU LabasMan ir kiek su kuo pakalbu kas normaliai bazarina, o tai dazniausiai buna tie, kurie jau pardave masina su lpg, daugumai ryja 20proc duju daugiua nei benzo. Siuo atveju, jei ryja benzo 20, tai duju bus 24, jei ryja benzo 16, bus 19duju. Bet palauk palauk, cia dar ne viskas Cha cha o kas priskaiciuos benzo sanaudas uzvedimam? Neemu krastutinimu su -15 lauke, imkim kad ir dabar apie 0laipsniu, tai tu uzvedi,nu ant vieno uzvedimo puslitri benzo tikrai isgers…Gerai jei uzvedi ir vaziuoji toli, o jei pasismaukai mieste 20kmir pastatai atgal i vieta parai laiko ir vel tas pats?? Skaiciuokit zmones… dujos yra gerai, bet perdeti nereikia Ne

Rafi apie tavo BMW?youtube.com/watch?v=89ekQzyG7gk&feature=player_embedded Cha chanebuvau mates Šypsena

Juokiasi Juokiasi diskusija bl… paskaitykit kaip nuo sono graudziai atrodot su tais sanaudu ir traukos lyginimais, spydreiseriai Juokiasi Juokiasi Juokiasi

rafi > 5 uzdujintas turejau Šypsena kadangi visos apie 3 lytrus… tai vidutiniskai ir gaunas 2 litrai pliuso Šypsena

sharrasitto ka graudziausio perskaitei ? Pacituok Šypsenao su kokiu pats sanaudu ir traukos etalonu vazineji ? Cha cha

P.S. taurage daugiau beje… man kompas piesia 17 su kapeikom… duju realiai 20… tai beveik trys litrai… dabar kai salta… dar puslitriu daugiau… bet uztat nera traktoriaus kalimo… prie -20 nereik aprintis… su filtras, pakaitinimo zvakem, salera teisinga… na bet cia sakau nepradedam diskusijos, nes as nekenciu dyzeliu ir neamtau juose jokios jekanomijos ar teigiamo pliuso. na neskaitant tam tikras isimtis… bet dzin ne apie tai… kiekvinas cia issake savo nuomone ir tiek Šypsenaas jsu klaipedoj dregems daugiau tai ir sanudos skirasi Juokiasicia aisku jokas ne i tema Šypsena

mano pezo607 3.0 duju rijo VIDUTINISKAI 13 ir 1ltr benzo, jauciu as ziaurus pensininkas is gudaus kaimo Žliumbiap.s.ziema visada uzsimanau benzo-duju varianto Šypsena

autoscout24.eu/Details.aspx?id=ma33ccfoxn1kva bl juodas automatas juoda oda 100kkm rida Cha cha

E egzpertai, kiek tokiu mersu matet su gyvais kompresoriais?

visi vazineja su mirusiais ? Apakęs po 20 tukst km jie linksta? Cha cha

Siap jei neklystu… 3.2 benzas grandine… o kaip 2.7 saleroj? Šypsena