papasakokit jaunai merginai

na butum mentam sumokejus+kitais metais uz draudima daugiauŠypsena

Kazkaip man irgi atrodo kad 150 lt kazkokia nerealia suma cia uzkele chebra… O seip su draudimo pagalba manau viska geriau daryti legaliai, jau nenumirtum jei sugaistum 2-3 val. Paprasciausiai reikia keisti savo mentaliteta ir pradeti kazkokia pilietiskos atsakomybes jausma turet, o ne begti is auto ivykiu ir pan. Nu vopshem cia mano kaip amzino optimisto ir maximalisto nuomone Juokiasi

Jei neklystu, dauguma dr. bendroviu nustato kazkokia fransize (100-300 Lt), iki kurios suma neatlyginama. Nekaltas

Už autoavariją ATPK 127str.2dalis numato baudą nuo100 iki 200Lt., arba teisių atėmimas nuo 3 iki 6mėn.KietasLabas

150 Lt yra normali bauda kurią skiria police. Šiaip tai nuo 100 iki 200, priklausomai nuo to ar pažeidimų kokių nors turi, ar pirma avarija. Minimali suma su kuria galėjai išsisukti - 100 Lt, bet tik tuo atveju jei esi pavyzdinga vairuotoja. Neužmiršk, kiek laiko užtruktum pas police ir pas draudimą. Taip kad bent jau laiko ir nervų tai tikrai sutaupei.
Na o jeigu, ne duok dieve, kur nors dar įvažiuosi ir reikės kreiptis į police, tai kitą kartą neteks mokėti maximalios (200 Lt) baudos, o mažesnę (tipo pirma avarija).

TūsasTūsasTūsasLabas

jeigu tu blondine tai gali nnieko nebijot nes mentai zino kad is tokiu nieko nepes, jei ne tai tad sumokek seniui 100 litu ir gali ramiai toliau masinas dauzytJuokiasi

reikejo jam oksana kita nupirkti. Skelbimuose po 100lt buna

na svarbu viskas ok isisprende

gerai padarej!!! malacius ne tai kad sumokejai bet tai kad piktam seniokuj ascona sulankstej…:o)

Ismincius. Blogai Jei Tu kazkam nepatiksi, ar labai busi patenkintas, jei kas nors ant Taves uzvaziuos? Nekaltas

Žinok būtum sumokėjus ir 200Lt - ir tai geriau, nei mentų Kanda klausyt, gaišt laiką apiforminant įvykį ir už draudimą daugiau mokėt… Kietas O jei 100Lt - tai gali dar eit Alus išlenkt … Mirkt

nu uz tiek as taves buciau nepaleides…gerai issisukai…

gerai padarej!!! malacius ne tai kad sumokejai bet tai kad piktam seniokuj ascona sulankstej…:o)

gerai padarej!!! malacius ne tai kad sumokejai bet tai kad piktam seniokuj ascona sulankstej…:o)

Ne ant galvos siandien islipai is lovos? Šypsena

gerai padarej!!! malacius ne tai kad sumokejai bet tai kad piktam seniokuj ascona sulankstej…:o)

As tai buciau seniui daves 2 lt ant alaus, butu uzteke, itikinamai pasakes buciau…

Liux padarei, ir nesapaliokit bauda uz iskvietima nuo 100 iki 200Lt. jei pirma avarija (man irgi buvo taip pat aikstelej, i kadetuka sena biski invaziavau, nu pas ji bamperiukas, kuris anskciau klijuotas buvo tai suskilo ir posukiukas isduzo, vairavo vyriokas jau susitariau su juo uz 100lt, bet jo zmonele (jauna labai) uzsiprase 300Lt ir vsio.sakau eikit … Šypsena Tai issisukau su 100Lt bauda, na ir draudimas speju pabrangs… Bet ji tikejos jog draudimas nauja bamperi istatys Mirkt Ragai gavos Šypsena Pasirodo dirbo ji netoli mano darbo tai paliko ta sena bamperi, tik antra syki sulipino Šypsena Oj juoko buvo Šypsena

Kebabaz klaidingai patvirtino Šypsena