Papa Roach koki stiliu jie groja

liux Gerai patinka manTaipFlirtas

Žiauriai gera daina “time and time again” ypač kai užsidedi ausines, ir staiga supranti,kad kasnors nori padaryt tau kažką blogo, nu tipo bėgi nuo to žmogaus grojant šitai dainai…tikrai zjbs…iš patirties pasakojuTaip

ta tonyhawk2 jie su kazko dainoja tixliai nzn bet tos dainos pradzi patinka

jo time and time again zjbys ypac kai losiu nfs undergrou su asinem garsas max zjb

watch your back because the next man is coming, and you dont know what the nex man is dumpin’ …Cha cha

rejkes pamegintMirkt

begai nuo kazhko?Šypsena

yra kelios dajnos kurios man patinka Cha cha maziau jie rektu butuGeraiAngelas

zjb kad rekia kitaip nesigirdetuCha cha

kam ydomu jie po menesio ishleis nauja albuma Liežuvis

ZJB grupe…As ja “atradau” visai neseniai, bet jau spejau pamegt… Laimingas Juokiasi

tai jei jau patiko tai dar negirdejai dainu ish naujo albumo Liežuvis ten vapshe zjb;P

Gerai

Coby_d,tai girdejai naujus gabalus is “getting away with murder” (jei neklystu taip turetu vadintis albumas)? As dar ne Liūdnas Sakai zjb Šypsena Ble kaip laukiu kol pasirodys albumas.

turiu tris Šypsena jei ydomu galiu atsiust, ar yrashyt ar dar kaip nors Šypsena

deje, neturiu neto, naudojuosi gprs

tai jei esi ish vilniaus, galiu tau yrashyt… Šypsena ir dar gal levos kokybes klipa galeceu gaut Nekaltas

na laaabai malonu,bet deja dabar ne vilniuj. Anyway thanks.

nu jei ka kreipkis Šypsena ish dalies mano tox darbas… esu P_roach fan klubo(TEEM) narys, ir pagal minti dabar tureceu prikrti tiek temu apie papa roach… Pavargęs tiek to Šypsena jei reikeskreipkis, o dabar einu miegot, labanakt Labas saldzhiu Šypsena

Ok, turesim omeny. Sleep well