Panevezhio Meet\'as - Neprazhiopsokit mielieji, ryt 16.00

Nu jo as pritariu Deividui. Grisi…jei ne as, as galesiu pasiulit tau draugija per nakti, kol autobuso sulauksi…Nu tai kaip? Cha cha

dekuj Mirkt na labai pasistengsiu dalyvauti, nes noriu prasiblaskyt labai…Aš nekaltas manau, kad su jumis tikrai neliudesiu ir pamirsiu visas man nutikusias nelaimes…Nustebęs Aš nekaltas Sudužusi širdis

Klauseekit mielieji, man darosi bajsu, nes leeg ir ash wiska organizuoju…BaisuBaisu Joosoo lajmej, kad stalo dar neuzhsakiau… ir dabar mastau, taj jej uzhsakeesiu stala ir niex neatejs, taj nezhinau tada… Taj dabar mastau ka dareeti… arba grejt wisi pazhadat atejti, arba neuzhsakineju juokio stalo ir meginsi lajme rasti wietos kur nors…Aš nekaltas

Niu, kad man wiskas lioodnas nuotajkas ir nelajmes paliktum namie…MirktNe Mes linxminsimes…Cha chaTaip

20 metu dar ne senis… pats tas siaip Šypsena mano ex (ple kaip skaudu taip sakyti nes ex tik nuo vakarLiūdna ) irgi buvo 20ies…Liūdna Liūdna Liūdna

na tikrai pasistengsiu buti linxma Mirkt ir jau 90% kad dalyvausiuŠypsena tai 16:00 prie fontano ???

zinok manau reikai neuzsakineti gal.Juk neaisku kik ateis.Ir manau du paprastus stalus galima bet kur sustumtiAš nekaltas O gal as blogai mastau?Aš nekaltas

Niu, taj geraj…TaipCha cha Man neberejkia bewejk del nieko galwos sukti…Aš nekaltas Tuokios mintees man prie shirdies ŠirdisTaip Lauxiu joosoo wisu sheshtadieni 16.00 prie fontano…LabasBučkis

Aj, dar prisiminiau, kad del fotiko nieko nesusitarem…BaisuBaisu Ej, mazhieji, gi pasiimkit kas nors fotika…Aš nekaltas O taj tajp ir lixim neisiamzhine…BlogaiNe Juostelej taj sumesim pinigus, rejkia tik fotiko!!!

na as tai fotika pasiimciauAš nekaltas bet kad labai pas mane liewas ir fotkes neryskios gausis Piktas nemanau, kad verta Liūdna

o kaip reikalai su foto aparatu?kas galetu pasiimti Aš nekaltas

o tu maziau nervuokis.Ateisi linksmai pabusim.neueism kurnors padurniuosim…

o kaip atpazinsim vieni kitus
as tai gal koki palkata atsinesiu,jei ateisiuMirkt Cha cha

Niu, jej jaw tikraj niekas negales pasiimti, taj gal galesiu ish drauges pasiskolinti, nes pati taj tuokia Aš nekaltasCha cha mujline turiu, taj ne wiena fotke nesigaus… Bet gal kas nors turi nuosawa, gi nesunku isimetsti…Aš nekaltas

Taj jej ka pamateesiu su plakatu, zhinosiu, kad taj Rally…Cha chaTaip Tada prie tawias ir rinximes…TaipCha cha

As siaip nesiruosiu pirmas ateiti.as paveluosiuu,nors nepazadu…as niekada nezadu…Cha cha

Hmzzz…Aš nekaltas Bajgiu mintinaj ishmokti… "Ash nezhadu…ash niekad nezhadu…" Niu, taj neswarbu, gali ir weluoti, swarbu su plakatu…TaipCha cha wisi ishkart prie tawes ir subegsim…Cha chaCha cha

chia taj geraj mergyt!!!

GeraiGeraiGerai

Cha chaCha chaCha chaCha chaCha chaCha chaCha chaCha chaCha chaCha cha

O tu mergyt, tajp ir nepasisakej kas esi…Aš nekaltas

tobittutte:
???