pamatytas

oi brisiau Juokiasi su aifonu tai gera tema palietei aifuonas ne tik kad mikiu, bet ifono vadas Tūsas Vadinasi nakcius kaip tokio produkto naudotojas tiesiogiai palaiko ir remia Tūsas Tūsas judejima ir uz tai pasisako Ufffp.s JAV isstojusi is visu tu klimato susitarimu, todel jie nera isipareigoje zaisti ekologija.

ir xbox turetum iskeisti i sita: vrmatrica.lt/wp-content/uploads/2018/08/Wolf-Egg.jpg

Tai gerai jav kad Trampas pradėjo ekonominį karą žaist su šia valstybe?

ibb.co/sqfzZcCva mano naudojamas telefonas Špyga Cha cha aifonas uz mageli masinoj bet jus vistiek neikertat- as tarkim nesiparinu gyvent taip, kaip ju narodas gyvena. ir ka jie cia kitiems stumia, kardinaliai nuo to skiriasi, matot net jums tai iskrenta is bendro konteksto, ir cia propaguojamu trendu.

Kaminskas, aik dirbt demagogiju cia nestumdes.

jei jau rimtai, tai man vietiniu mexikonu, ar negru getu, ar rusu rezervatu, ir panasiu bendruomeniu zytucha imponuoja Cha cha

cia tu sau tai taikyk as tai buves ten

Juokingas, tu, nakčiau Cha chaFotkinta tai su aifonu 6s. ****i, no znai meru Cha cha

ČIa už narodą man pasirinkti tik iš penkių? o daugiau apskričių/valstijų nėra pas juos?

Tai vadinas trampas loxas ir tikslingai daro bloga savo žmonėms Gerai

e nakciau tau pridjava mete, cia rimtai tokiom *pimp…*niom uzsiimi? Bachuras vertas tiek, kiek vertas jo zodis.

Juokiasitaigi parasiau- aifonas yra neblogas magelis, dar jo vieta sikinyke. kaip telefas jis yra labai prastas, nes duzus, neatlaiko salcio/karscio. batarke trumpai laiko. jis neisgyventu su manim. o CAT telefas, labai Gerai. jau keli metai jis man neuzmusamas ir nu nafig kokiom salygom explotuojamas

Tas CAT kaip telefonas - per brangus, kaip išmanusis - perbrangus šūdas, visos atliekos smartfonų pramonės sukrautos ir užkelta kaina, nes tipo atsparus Blogai Blogai

nakciau, tai link tokio statistinio is Rasiejos tempi, kad amerikosai gaidziai bezdziones, ta ana, nu bet is ranku nepaleidi amerikoso tvarinio vairo ir jis tau geriausias, naudoji kito amerikoso gejaus ar pan tvarini rageli ir t.t., bet vistiek, anie anie pindosai, del visko kalti Cha cha ir dar propagandas kuria ir i eteri leidzia. bet va, tik jiem parupo ta cernobylio tema (apie ja skaiciau diskutacija) Cha chaps. tu su helix, speju, papizdelinat privaciai? nes temos ir poziuriai jusu praktiskai vienodi, ir panasiai ta pati pasakojat apie tuos pacius dalykus, kaip antai, propaganda, kad teisibe kitokia (kokia, bbz, slaptai nesakot, bet abu zinot).

nu tas tipo atsparus tai… sakykit ka norit, aš jei be apsauginių stklų ar knygutes(silikonas nepadeda), max išlaiko man telefonas metus nesudužęs ar nesutrintas kišenėj. Aišku, jei ofisinis planktonas esi, arba stipriai stipriai saugai - gal ir išlaikytų ilgiau. Bet šiaip tai tie stikliukai tai nx… Pas mane sudužo ekranas - nekeičiau, tai dar po to sudužimo dar du kartus nukrito ir kaskart dar ant sudužusio-dar kartą sudužta Juokiasi įžiūrėt įmanoma, rankų nepjausto ir px naudoju nuėmęs visus silikonus-nes jau daugiau nesudažysi, o ekranas sudužęs, tai telefono vertė jei ne aukšto lygio - nukrenta kokie 50+proc.

Ar ne naktibledas vienas is pimuju ta Cernobyly ziuret pradejo ir ‘laikino’ biliakaip, o po to tik fyst jau gavosi kad cia mikimauzu pravakacyja ir i kita puse gieda Juokiasi

vadinas turetum prie mygtukinio gryzt Juokiasi arba zioplas ant to dalyko, ir tiek. zmona gal jau 4 sudauze. paskutini kai nupirkau kova, sakiau paskutinis. sudauzysi, nupirksiu mygtukine nokia ir tiek.

Ne, su niekuo as cia privaciai nepizdielinu, ner parkiu ir viesai diskutuot. O kas del Helix, tai jis plataus akiracio zmogus. Kaij toks Kaminskas cia sokineja, tai man zvengas ir tiek. ne viskas bemsais ir kitom cackom matuojama, bet yra riba, virs kurios ne kai kurie toliau suvokti negali. kas del bezdzioniu- jei as tiek laiko gyvenime nebuciau skyres domejimuisi ivairiais faktais, galbut ir man liotu tai, ka cia visiems urmu pumpuoja i galvas. beje, as nesu ir ussr kazkoks ten fanas. vapsie to, tai buvo ir graziu momentu, tokiu kaip bendru sojuz- apolon projektu ir pan. ir as labai butent uz tokia ivykiu tekme, bet kiek visko buve, tai pagrindine agresija visad tik is vezdzikniu eho, ir jei ne cccp blefai, visokios kitokios avantiuros, bezdziones siandien sibire siurbtu nafta. ir ta visa salis tokia nuskurdusi tik del to ir buvo, nes turejo atlaikyt pastovu napora, ir viska skirt ginklavimuisi. cia mano nesaliska nuomone

Nakčiau, parašyk knygą, išaiškink ir išardyk masonų primestas panetkes! Gana tykiai kampe loti, gintariukus rinkti ir katytes šerti.

Brisiau, man patiko pirmos trys serijos, del savo autentiskumo, ir tik ketvirtoj serijoj tapo aisku, su kokia potekste visa tai. taip, butent taip viskas ir buvo. bet kaip ir minejau, kad analogisku filmu su autentiskais ivykiais galima prikurti ir apie taikiu miestu atomini bombardavima, koreja, vietnama, pavogtas naciu technologijas, ir dar ten bbz ka.

naktibledai - tai, paprotink, vistiek ne kazka veiki. surasyk savo matyma, kad ir cernobylio atveju? butu tikrai idomu paskaityti. kas del filmu kurimo - kodel privati kontora turetu kurti filma apie kazka, kas gali buti “nepatogu”, ty susilaukti valdzios spaudimo etc? ubagai nekuria tokiu, nes neturi is ko, kas turi - nekuria, nes nebetures. tie patys rusai, siuo atveju, irgi kuria, ir pinigu tam turi. noretu, sukurtu, juolab su palaikymu is valdzios. tiesiog, tai neparanku ir gali issaukti ivairiu reakciju. todel ir pakiauksi portaluose, kad va, amerikosu propaganda, bet vistiek ziuri tiek ta propaganda, tiek beleka, ka kuria tie pindosai. nes patys nesugeba net tiek… kas del serialo, jo neperziurejau dar, paziurejau pradzia pirmos dalies, supratau, kad bus geras ir nusprendziau sulaukti visu seriju, idant per karta ar pora perziuret. hype’as sukeltas didziulis, paziuresiu savo akim, ar jis to vertas. bo daznai viesumoj svarbu pakniaukseti kartu, nors nei ten patiko, nei iki galo kazka perziurejai ar pan.