Palinkekit man sekmes ...vaziuoju i TV filmuotis As jau grizau

Tai kad nereikes ant jokios kedes sedet…tik i tokia budele ileis ir teks gaudyt pinigus krentancius su uzristom akim ir i kisenes krautis kiek pagausiu per minute Šypsena

kagi sekmes…Šypsena

Na bet aš ir skaitau - parašyta Tv4, o man Tv3, parašyta "Milijonierius", o man "Kas nori būti milijonieriumi"… Laimingas. Čia nuo tų mokslų…

Sekmies sekmiausios. Linkiu ne pinigu dauk pagaut, o nepasirodyt kvailai. Bo ash tai irgi daba stengsiusiuos nepraleist tos kvailos laidos. kad dar zinotai tixlei kada rodys, tai remindery uzsistatyciau ()

Didziules SEKMES Šypsena

Laimingai mergyt!ŠypsenaŠypsenaŠypsena
Ziurek,parvesk miliona Bučkis

sekmes, kai parsivesi milijona atsvesimTaurė

Kietas S E K M E S kad be limono i kalbas nesileistum Cha cha Labas Labas Labas

SEKMES!!! Laimingas O JEI NEPASISEKS NELIUDEK! Tūsas Tūsas Tūsas

As jau grizau !!! Ne su milijonu, bet vis sis tas Cha cha

na na, tai daba pasakok, kaip ten viskas vyko ir kaip sekes… Laimingas

Nu ka cia pripasakosi…rodys vasario pirma savaite laida ir pamatysit. O siaip tai Gerai sekesi Nekaltas

Niu papasakok,negrazu tauta taip kankint!Mirkt
Juk idomu,kaip ten viskas vyko!

kiek laimėjai ir pan… Cha cha

aisku pasakok mums idomu labaij labaij…

Siaip viskas vyko greitai…ir labai pavargau po filmavimu, vis delto 6 laidas i prieki filmavo. Na aisku ne vien su manim tiek Juokiasi
Na laimejau nei daug nei mazai Taip bet vis geriau nei bankrotas Cha cha O siaip tai toj kabinoje Mirkt kur pucia pinigus i virsu, tay yra pinigu lietus Šypsena ir reik gaudyti, tai be sansu visus pagauti per 40 sekundziu Taip Aisku uzdejo tokia uniforma ir akinius, tai atrodziau kaip ufonaute is kitos galaktikos Šypsena Gaila kad fotiko neturejau prie saves Šypsena