Palindo po ratais

Pajuodint reiktu visa fraze:
taip pat eismo intensyvumą, kad galėtų sustabdyti transporto priemonę iki bet kurios iš anksto numatomos kliūties
ir tai visiskai kita prasme, nei kad; iš anksto numatomos kliūties , nes man tai skamba panasiai, kaip - “išpranašautos kliuties” Nekaltas

vat cia tai kazkokia nesamone iš anksto numatomos kliūties tai ka man tada reik vaziuot kokiu 5km\h greiciu nes gali betkas is tamsos isnirt ir dar turiu speti sustabdyti… kazkokia nesamone…

na nezinau, man atrodo jau tau tai nieko blogo nebus… taisyklem nenusizengei, priesingai nei pesciasis Nekaltas

Bet aš manau, kad vien jau tas faktas, jog moteris buvo neblaivi man suteikia daugiau šansų?

Aš tiesiog nesuvokiu, kur žmogaus protas - eina per gatvę beveik užmiestyje (miestas baigiasi už kokios 50 metrų) tamsiu paros metu, be atšvaitų, neapšviestoje vietoje ir matant, jog atvažiuoja mašina LiūdnasNežinauLiūdnas

" iš anksto numatomos kliūties" jeigu ne tai.

Sekmes kaip sakant, nemalonus reikalas.

Problemų bet kokiu atveju turėsi"
ištrauka iš KET
72. Vairuotojas privalo važiuoti neviršydamas leistino greičio. Pasirinkdamas važiavimo greitį, vairuotojas turi atsižvelgti į važiavimo sąlygas, ypač vietovės reljefą, kelio ir transporto priemonės būklę ir krovinį, meteorologines sąlygas, taip pat eismo intensyvumą, kad galėtų sustabdyti transporto priemonę iki bet kurios iš anksto numatomos kliūties. Jis turi sulėtinti greitį ir prireikus sustoti, jeigu to reikia dėl susidariusių aplinkybių, ypač kai blogas matomumas.

manau, kad viskas ok bus.Teises atidavė, schema pagal teisybę.Pėsčioji neblaivi.

P.S. važiavau apie 60 km/h.

Labai toli, gal 30 kokia metrų ar 20 bet tarp jos ir mano mašinos tai koki 5 gal metrai.

o pėsčioji kurioj vietoj nuiešta už perėjos?

Mačiau - parodyta, jog ją nukirtau už perėjos kokia 7-10 metrų. Bet čia beveik viskas tik pagal mano parodymus, tai nežinau kaip čia bus.

P.S. po schema pasirašiau.

Schemą nubraižytą matei?

Sveiki,

Istorija tokia: vakar vakare nukirtau pėsčiąją. O buvo taip: tamsu, kelias šlapias, važiuoju apie 60 ties miesto riba, kur yra neapšviesta pėsčiųjų perėja, ją pravažiuoju ir už kokių 10 metrų kaip iš giedro dangaus iššoka girta moteris (be jokių atšvaistų ar pan.). Ją pamačiau tik koks metras prieš susiduriant. Dar dabar akyse stovi tas vaizdas kaip ji žengia staigų žingsnį ir booom…

Ačiū Dievui nemirė, tik lūžo šonkauliai.

Žiauriai nesmagu dabar dėl to…

Įdomu, kas dabar man gresia, koki procesai ir kiek laiko tai gali užimti?

Policijoj nubraižė visas schemas, buvo paėmę mano dokumentus, bet vėliau atidavė viską ir dar davė lapą - pažymą, kurį turėsiu nešti į draudimą. Konkrečiai man jie nesakė, kad esu nekaltas, bet jei atidavė teises, reiškia tikriausiai taip ir yra?

P.S. kiek kalbėjom su policininkais pažįstamais, sakė viskas turėtų būti normaliai, nes visų pirma ta moteris ėjo neįsitikinus, kad aš galėsiu sustabdyti, be atšvaitų ir dar girta.

Gal galite kas nors papasakoti kaip čia gali viskas baigtis, jei ką nors žinote?

Būčiau labai dėkingas.