Palikti vaika tevui?

manau sioj situacijoj butu logisiausia ne atskirinet vaika nuo vieno is tevu,o tvarkytis su savo problemomis cia…o ne begti kazkur nuo ju…

Karamell, mano vaikui 4veri. Ir jam daug ka galima paaishkinti. Zhinau, kad jis mane ishleistu i uzhsieni. Nesakau, kad man tai butu lengva ar kad tai butu idealus variantas jam.

Kas del vyro. Na, ash gyvenu be vyro. Bet tik noriu pastebeti, kad dazhnai techiai atlieka ne tik pinigines funkcijas, bet ir tikrai nuoshirdzhiu bei mylinchiu tevu. Su tokiais vaika palikt tikrai galima, manau.

Taurė Aishku, kad situacija labai keichiasi del to. Labanakt Labas

siai mamytei pasakyciau vaziuok kur tik nori, nes tau rupi tik tu pati. o geras darbas gali atsirasti ir pas mus jei mokesi suktis. viskas yra pasiekema.Ignoruoju

ar pagalvojai kada, kaip tas vaikas jausis mamos paliktas Pavargęs

nepulkit smerkt temos autorės. Jei vaikas jau nemažas, su juo galima rimtai pasikalbėti ir viską paaiškinti. Ir vaikas nebus traumuotas, jei žinos, kad mama jo neplieka visam laikui, o tik laikinai, kad grįš ir jie vėl bus kartu. Aš pati užaugau iki 8 metų pas krikšto mamą, nes mano mamai, kuri augino mane viena, reikėjo plaukti į jūrą ir taip užsidirbti butą. tais laikais butai būdavo skiriami daug ir ilgai dirbusiems. O ką mano mamai reikėjo daryti? Būti nuolat su manimi ir nuomotis kambarius? Galvojat, jai lengva buvo mane plikti? Ji sakė, kad dažnai verkdavo naktimis, o aš irgi jos paiilgdavau. Bet negaliu pasakyti, kad dabar už tai ant jos pykstu, kadangi žinau, jog ji stengėsi dėl manęs. Kai gavo tą butą, paliko darbą jūroje ir mes buvome kartu Apkabinimas

[quote]Vyšniukas rašė:
Turiu gera specialibe…
Visi man sako:"Turi gera vyra, pinigu, masina ir tt.Ko tau dar reikia?"
[/quote]

ir tu nori palikti vaiką ilgam Nekaltas kodėl?
ar "visi" klysta?
gal tau pačiai reikėtų save labiau vertinti ir to užtektų, kad bandytum likti su šeima?

Bet juk temos autore neatsisako savo vaiko, tik laikinai vaikas gyvens vien su teciu, be mamaos… Nematau tragedijos… Mano vaikai irgi daugiau nei 1 men augo be mamos. Nieko, nepyksta…

Del to, kad susikurs geresni gyvenima ir pasiliks… Kai jau susikurs ta gyvenima, tai ir ras budu, kaip gyveti su vaiku… Ir nesavrbu, ar LT, ar kitur…

Ir dar manua, kad laikini isvaziavimai geriau dabar nei paauglysteje…

Jei tai nera begimas nuo saves, tai tikrai gali bandyti. O nuo saves nepabegsi niekur.

Jei vyras isvyktu pinigu kalti-niekas nieko nepasakytu. O jei mama - tai jau vos ne nusikaltele… Apakęs Nesuprantu Ne

Kaip supratau, autore gauna minimuma (kaip dauguma gydytoju) ir yra praktiskai islaikoma vyro. Nemanau, kad ji nebande ieskoti darbo cia. Ir tikiu, kad neranda, nes pati jau du metus ieskau gero darbo ir gana intensyviai - bet be sansu! Ji ryskiai galvoja apie skirybas…bet ka ji suteiks savo vaikui, gaudama apie 500Lt??? Gal tikrai, geriau isvaziuoti, uzsidirbt, pakelt kvalifikacija, patobulint kalba…
Kiek daug jaunu seimu isvaziuoja metams, dviems, palieka vaikucius seneliams, nes neatlaiko ju sirdis, kad negali vaikuii nupirkti geru rubu, skanesnio maisto…

As negaleciau isvaziuot, esu mamyte trizne… Uztai vaikui sportine apranga pirkau is skuduryno… Ir nenoreciaui ismest savo vaika i gyvenima nuoga ir basa, kaip buvo priversti ismest mane mano tevai. Tikiu, kad jai taip nenutiks, tikiuosi veliau isvaziuoti kartu su vaiku…

Beje…nereik lialia, kad reikejo pagalvoti pries gimdant!!! Niekas negalejo zinot, kad bus toks sudetingas laikotarpis ir ziauri bedarbyste…

Sunui jau 7 metai. Siemet eina i pirma klase. Salia mokyklos gyvena senialiai, kurie gali ir pasiimti ir priziureti. Tikrai nemesciau savo vaiko bele kam.

Aciu visiems kas atsilepet i mano tema. As dar neisvaziuoju niekur, o tik mastau apie ateiti. Zinau kad vaikui mama yra visas pasaulys. Jis tikrai MANO vaikas. Jam tevas nera pavizdis. Jis net nesuranda bendros kalbos su juo. Vyras yra tik praktiskai seimos maitintojas, bet nera geras tevas, gal todel kad pastoviai uzsiemes. Pagimdziau budama 20 metu, daviau jam viska ka galejau. Gyvenimas gal ir nera toks sudi…as, bet zinau jai noreciau likti viena galiu likti be nieko, net be buto ir alimentu. Kiek dar issilaikysiu ant tokios parako statynes nezinau. nera kt. iseities tik krapstytis paciai. Lab. jau daznai atsitinka, kad po skirybu mot. lieka ties skurdo ryba. O as nenoriu. Gal del to kad pripratau gerai gyventi? Pati gal ir galeciau atsisakyti geroves, bet vaikas privalo tureti kas yra geriausia. Tai jau yra kad vyru pasitikiu maziausiai.NežinauBandau ieskotis darbo cia, bet Kaune sunkau rasti gera darba, o isvaziuoti kitur reikia tureti kur gyventi. Taip - esu materialiste, egoiste gal but… Bandau dar vis cia Lietuvoje atsistoti ant koju, bet matau kad tai bergzdzias reikalas. Niekad nesugebesiu uzsidirbti sau butui, ir dar prasimaitinti. Taip. Noriu gyventi gerai, o cia yra maziausiai galimybiu. ir dar, gal kol manes nebutu gal sunus ir tevas taptu artimesni? Noriu kad vaikas turetu abu tevus, nors gal jie ir negiventu kartu.Taip

Ai zinote kokia esu pesimiste, tai vat ir tavo situacijoje pirmiausia pagalojau apie blogiausia: ok ishvaziuosi, paliks vaikiuka teveliui, po kiek laiko nutarsi skirtis, o vyras bac ir prisiteis vaika sau, nes mama ji buvo palikusi ir ishvykusi ilgam laukui. Kitas dalykas ar palikdama vaika garantuoji 100 proc. kad tevelis ji tinkamai priziures? Galbut jei jusu sheimoje yra nesutarimai, tevelis ims ir peraukles vaikiuka pakreipdamas ji i savo puse.
Sakai pades seneliai. Ar tai tavo tevai? Ar patiks tavo vyrui pastovus uoshviu lindimas?

sunus tau tik padekos Taip

Negaleciau atleisti savo mamai, jei ji butu mane palikus Žliumbia
Man geriau butu buve skurdziau gyvent, bet su mama Nekaltas
Ir taip daug skriaudeju sitam pasaulyje, o jei dar mama palieka… Visai nesvarbu, kokios priezastys Nekaltas Vaikysteje man tevas toli grazu neatstojo mamos Ne
Ir savo noru niekada taip nepadaryciau Ne

niekada nebuvai tokioj situacijoj tai ir neporink apie tai kaip tu butum dariusi… Baisu

asmenishkai nieko blogo ishvazhiavime nematau - reikia tai ir vazhiuok. Tik turek tvirta tiksla - o ne vazhiuok nasharom. Tikslas "uzhsidirbsiu ir gryshiu" irgi labai silpnai atrodo - kad uzhsidirbtum tiek kad galetum gryzhus lietuvoj nieko nedaryt - oi ilgai reikes dirbti… nes nera tam uzhsienyje aukso kasyklos - patikek. Jei dirbsi legaliai - reikes nuomuotis buta, moketi mokeschius ir t.t. Jei dar ir vaika atsiveshi - pridek mokykla ir pan. - TAI KAINUOJA DAUG. Aishku gali dirbti nelegaliai - bet ash nematua "brashkiu skynime" ar pan. jokio "save realizavimo". O gydytoju nelegaliai nepadirbsi… IMHO - geriausiai butu ishvazhiuoti visam laikui su vaiku Mirkt

Del vaiko atleidimu ir pan - mano mama kai ash buvau atrodo 8m vazhiuodavo i komandiruote i Maskva stazhiuotis po kelis menesiu. Ir atvirai pasakysiu - man net minchiu nebuvo kile kad ash jai kazhka atleisti turiu - nu reikejo vazhiuoti tai ir vazhiavo. Budavo kartais sunku, kartais budavo gerai kad nebuvo Juokiasi

Jei galvoti apie tokius dalykus - kad mol vat ishsiveshiu vaika ir liks be draugu ir pan - negalvok. Draugai visdelto yra toks dalykas kuris kechiasi. Ar daug ce esanchiu gali pasakyti kad dar ir dabar artimai draugaujate su zhmonemis kurie buvo jusu draugais kai buvot 7, 6m mazhaus? Manau dalies net vardu neatsimenat. Zinoma tik ishsivezhus vaika ji reikia leisti i mokykla ar pan, o ne laikyti namie viena…