Palaužėt?

Vyc, emygeriai=pridurkai, kolkas pateisini 100% teiginuka

smagu kad nenuvyliau Apkabinimas

suportai būna su spyruoklėm. vienas galas išsoka ir kabina kur už ratlankio ar st disko. ir garsas jebašina…

Gal spyruokles kuri kaladeles laiko suporte?

ta irgi gali.

dr vmi ir bankai skirtingus tikslus turi tikrinimo. vmi idomus mokesciai. O bankas 3,14sa prota del teroristu finansavimo, musu salyje gal tai skamba juokingai, bet europos sajungos teises aktai galioja visame ES, LT ne isimtis. Mano galva bankas teisingai daro, jam paprasciau visko visu paklaust nei rizikuot kazka praleist ir but uz tai nubaustam Mirkt

Anelka, principe teisingai rašai. Bet realiai pažiūrėjus į Danske EE istoriją, tai sliekų ne ten ieškom ir ne tais maštabais.

man buvo taip, keiciau naujas kalades su diskais ir kalades sunkokai tilpo tai galvoju nuimsiu po truputi is krastu dazus ir isides graziai, nuejau isijungiau juostini slyfuokti tas tai grebia kai zveris Cha cha nusieme truputi perdaug kelis mm tai vaziuojant ir stabdant man sutraskedavo galimai kaip Rafinuotuj ir butent stabdant, tai buvo sioks toks laisvumas ir kalade vaiksciodavo i sonus, poto tie galai apsinese laisvumas dingo ir garsu nebeliko Šypsena

Anelka, viskas ok, bet bl ar ne vaikiškai atrodo? Tipo paklaus kur pinigus padejai, teroristas pasakys, kad bomba pasigamino Cha cha. Perduotu bankas tarnybom infa, kad toks ir toks reguliariai nusikelia euru is saskaitos, tie tyliai nuskanuoja ir viskas.

kaip tik apie šeimos vietą purvasklaidoje:

Vycia, tau neteko girdėti apie AUX heaterio programavimą, kad iškart ir saloną ir aušinimo skystį šildytų? Skaitinėju forumuose, kad turėtų būti daroma klientui paprašius, bet informacija tokia jau ne šviežiausia, sakyčiau.

Nesusiduriau su situ reikalu, pas mus klimatas kitas Cha cha Paklausiu, dusiu ryt zinot.

Dr rutinine KYC procedura. Oro uoste irgi klausia ar vezu bomba. Cha chaAuris tu jau i gyli neri. As tik norejau pasakyt, aiskint, kad bankai achueli kai bankas tiesiog vykdo istatyma yra nelogiska.

Būč dėkingas. GeraiEksperimentuoju šiomis dienomis. Užstatau AUX šildymą 60 min., po tų 60 min. salonas šiltutis, viskas okay, bet skydelyje aušinimo skystis šaltas rodomas. Aš galvojau, kad pašildžius saloną anas turi atidaryti vožtuvą ir per coolant ratą jau leisti, bet panašu, kad tai padaroma tik pradėjus važiuoti? O yra Audi metotas / slaptas meniu pasižiūrėti tikrą esamą aušinimo temperatūrą? Aiškiai pasimatytų, sildė aušinimą, ar nešildė iškart. Cha cha

anelka, oro uoste klausia ar veži bombą, o banke klausia “įrodyk kad neveži bombos”

Nu tai pagal istatyma bankas turi taip paklaust, oro uoste kitaip, kas negerai? Kad bankas laikosi istatymo?

is manes kol neissireikalavo ‘mano’ adreso, telefono, darbo, saskaitos neuzdarinejo. Juokiasi teko sneket ****us visokius, bet, kad viaai neatsakinet, ble nejo… Nekaltas laiko nebuvo, bet ciuju apsauga butu kviete jei toliau buciau teses

Auri, ten tokia naglavandens pompa stovi,ji uzsidarineja acidarineja ir ackiria ausinimo skyscio cirkuliacija. Pvz. kai variklis saltas, uzdaro cirkuliacija,kad greiciau prisildytu ausinimo skysti ir tada paleidzia. del meniu nezinau, niekada neprireike tai nesidomejau

Tai vat panašu, kad ta pompą atidaro aušinimo šildymą nuo AUX heaterio tik važiuojant. PiktasAdmin, esi gal, tu gi viską užsimerkęs apie tai žinai. Cha cha

klientui įmonei swedas blokavo sąskaitą - sako didelės įplaukos doreliais, tai įtarimas. nugi sako užsakymai, apmokėjimai, klientai rusijoj, tai kas negerai? Ok - parodyksutartis su jais. Neturiu. Kaip gali neturėt? O kam jos reik - avansas 100 ir tada gauna prekes. Nu negerai taip. Nu ok - pasirašysim. Ooo - labai gerai. Po dienos dviejų bankui pristatomos suratys. bankas - o kaip jūs taip greit tiek sutarčių ištraukėt? Negerai kažkaip… Juokiasiir t.t. tokiam stiliuj Ufffpaskui patys pasiūlė ait kur kitur ir bus mažiau rūpesčių Juokiasi Gerai