pakeliui į KLP

Galvojau, kad 300c. Kaskaip limpa man jie kol neteko pavazinet Šypsena O minkstumas ir lingavimas yr gerai, nes jau uzkniso su golfu kratytis jrb-kns po 40 km i darba ir atgal, tik speju toks chraislioras irgi nelogiskas variantas butu.

Užmiesty tai plaukia jis. Tik garso izoliacija geresnė galėtų būt. 300c manau tikrai turėtų būt geriau nei 300m. Jei dėl ekonomiškumo, tai pas mane 3.5 benzas dujos, tai kai šiltesni orai buvo, po jurbarką normaliai važinėjant, kartais palakstant, 18 dujų paimdavo. Dabar 20 ima. Užmiesty mažiau bus. Tai kaip tokiai karvei, manau nėra daug žiema 10e/100km

20 gal jau ir daugoka. Bet koks 15 negazdintu, plius 90 proc pas mane uzmiestis Bet kad uz 3-4k, nelabai kas ir lieka bnz/duja tai ir vel lieka pilkas dyzelis Cha cha

youtu.be/Pd79I-guzy0?t=507gerai apie malinka pasakoja. maciau cia nemazai malinkos fanu.

su orlausku tik ir argumentuot Juokiasi

vabalaz - galvoji naujesnis bus geresnis? ten gi totalus ekonomas Ufff

nu orlauskas kaip ne kaip emocijom kalba, o malinauskas remiasi faktais kažkokiais. Abu dirba savo darba ir ok, kam čia kažkam su kažkuo kiršintis, tegul jie tarpusavye draskosi - nes ten jų darbas ir jie už tai gauna eurus. Vabale, 300m atsimenu mano tokia svajonikė buvo… Minkšta, išskirtinė, sąlyginai prabangi mašina už skatikus. Nu toks tipinis amerikonas, amerikoj šiuklšlė o lietuvoj įdomi, nes reta. 300c irgi visą laiką norėjau pabandyti… Tiem kam rida maža svarbu, tai tu paimk ten kokį bmw ar mersą - visi seni bus po pusė lemo prasukę, o tokius 300c iš amerikos, gali su 100k km rida paimt nors ir už 2000eur Taip km vergams super dalykas.

Nu uz dviracio kaina suprantu, bet 300c tai siuksline masina pasirode - kelis kartus vaziavau, tai kai masinos geriausia savybe pritempinet reikia iki minkstu sedyniu (del patogumo klausimas asmeniskai) - toli grazu iki svajoniu. Keturakis koks taksas solidziau vaziuoja

jau gi pasakojau,kai draugas pasieme usa 300c is salono,sake nauja masina ir t.t. ir gavo skaudzia pamoka po w211 merso ilipes, kai viskas barska,pigu salone…gerai,kad pavyko priduoti atgal Ufff Cha cha

Pamenu pries koki 10metu kaimynas nusipirko 300c univermagini dyzelioka. Dave pravaziuot, po slyvos ten kažkoks visiskas liudesys pasirode, lygiam kelyje girgzda visas, plastikai su Motip serebrenke nudazyti, vairas ant vamzdžio uždėtas. Jau tada, kai anas sviežias buvo man pasirode Blogai

sikseris užstoja kolegas Cha cha

Visuomeneje poziuris i tuos baksiorus aiskus, kavianskas žmurikas, raseiniškis teliukas, sitas portugalas. Visi žuvu išraše stipriom damom, tiksliau gynesi Valio

teisės požiūriu, profo kumštis prilyginamas padidinto pavojingumo įnagiui ( kaip vairuotojui mašina). Tai ir nekaltas būdamas esi kažkiek kaltas Cha cha

draugo sūnus nenorėjo pas tėvą firmoj baldų daryt, sakė, yra lengvesnių būdų užsidirbt. Tai šitam tyrime teistumą gavo Blogai Prasidėjo viskas nuo kačialkės, o po to vyresni pamokino snarglių…m.delfi.lt/kriminalai/article.php?id=86264467

qwass, nu su tais steroidais tai mano vienas vaikystes draugas stipriai pasikele… Nieko iki siol neveikia, tik kacialinasi du kartus dienoj, ant chmikes pats jau 10m be perstojo. Išsipūtęs kaip beždžionė visas. Draugai įtakingi bandYtai, mašinos bmw mb prabangios 1-3m senumo, kotedžas iš casho, ir smaukosi nieko neveikia nieko nedirba Cha cha nu iš šalies žiūrint tobulas gyvenimas… bet ateis kažkada ir tokiems pabaiga Laimingas

šita mikita… kokį impulsinį akumuliatorių kroveklį rekomenduotumėt (iš savos patirties), gali būti ir iš aliaus? Nekaltas Drovus

Sikseri, del manes tai nors ir arkliauskas ten… bet apie tusciai ir daug pzdelinanti dykaduoni - teisingai pasake. Lincas25, lidlo kaina / kokybe ok. ir nors nebaisu palikt ijungta, skirtingai nuo ali stebuklu.

man atrodo kad ten bet koks tinka akumu pakrovejas? Gali ir pats turbut susikonstruot… ar ne dr sake nuo tel pakrovejo gali persilipdyt, tik kad gali ilgai uztrukt kraut Cha cha

Lidl kaip ir dirba senokai, negyvu tik neatkelia

lidlinis. nu krauna.