pakeite

tai kad sitas benzas automatas tai kaip tik mieste ir skirtas vazinet, realiai. nes guvus pakankamai iki 50 pagreitet Cha cha

Aš nesuprantu tų pasakymų jau dyzelį, tai ne mieste trint. Aš kiek dyzelių turėjau, tai visus mieste naudojau/naudoju, nes benzas mano tokiais pačiais atstumais valgytų ženkliai daugiau, o už miesto ir su benzu gali taupiai važiuot. Nesakau, kad dabartinės auto visiškai nesikemša, bet naujose mašinose tie kimšimaisi daug retesni, ypač DPF. Net nesu girdėjęs, kad koks euro6 BMW būtų užsikimšusiu DPF. Pas mane Euro6 čipuotas jau virš metų, tai parametrai visi savo vietose, niekur nevažiuoju specialiai pravaikyt, o min 90% laiko pas mane miestas ir dar trumpi atstumai su tokia ne pačia lengviausia koja.

Kiek su taksistais bendrauju - pas visus problemos prieš MOT, o jie ir taip visi ant Euro6 senai. Aišku UK klimatas švelnesnis tai problemos ne tokios didelės kaip LT.

Nera problemu lt, downpipa statai ir gazuoji Cha cha

Bėdos dažniausiai tiems, kurie nei matę, nei turėję, bet internete daug skaitę Šypsena

Problemos sprendziasi, vienaip ar kitaip, priklausomai nuo sprendimo kainos ir tam tikro regiono.

ką tik su t-crosu citybee dukra pravežė sostinėj, automatas, litrinis benzas, naujausia mašina su kuria važiavęs, registracija 21-06-27. Man svarbu aukščiau sėdėt, bet su srautu spėja Cha cha

Nu tai jus pirkti ka norit, as pasakiau, kaip man atrodo, visai kiskis man patiko, ai bet as ir taip nissanu gazuoju. 10m, 223k km ir DPF vietoj dar :-0

Vienas iš variantų 7 štukų ribose SUVuką perkant kiškiuks dabar būtų Taip

iš po frv į crv unors maišo Cha cha

o frv sugedus, antifrizo perteklius pro probkės šlangutę išbėga kamštyje prie +30 pastovėjus, o temperatūros rodyklė nepakyla ir ventiliatorius neįsijungia Klasta