Pakaitinis

Manrods, Kybargs čia su koja maigė telefoną, nes kuj ką suprasi UfffNor ką čia suprast - Golfas kitam kevale už brangiai Kvankt?

youtube.com/watch?v=nULs4JW3tPI Gerai Špyga Ignoruoju

youtube.com/watch?v=nULs4JW3tPI Užsispyręs

kelios dalys yra sitos knygos Geraieina nx visko girdejes, bet cia… Angelas Apsvaigęs Apsvaigęskeista kaip jutubas laikoyoutu.be/Fbff2HGsWIA?t=3536 Juokiasi

atsipalaiduokite youtube.com/watch?v=I_2D8Eo15wE

Nu blec chebryte, perejos yra perejos, zmones reikia praleist. Bet kaip su dviraciu ar paspirtuku atlekia ir nepristabde ir nenulipe sauna per pereja tai visada signalinu. Ir jei toks zmogus pabandytu ar ispirtu man i auto, tai po to kazkuris vienas is musu nukentetu Taip

Tauti, jeigu teisingai supratau, tai ne per perėją Kostas lėkė, o apvažinėjo kamštį Nekaltas Aš kai su savo Vespa per kamščius stovinčius tarp auto važiuoju pasitaiko irgi norinčių mane paeedukuoti ir paaiškinti, kad tokie kaip aš sudaro kamščius Apsvaigęs Ir kaip taisyklė, Mašina būna kokių max 2000m ir lupenos visiškos Taip Kuo naujesnės auto, tuo gražiau elgiasi su ramiai važiuojančiais pirdaklietais, praleidžia, pasitraukia Gerai Kuo senesni grabai, tuo labiau jiems sunku suprasti, kad jeigu dar aš su mašina važiuosiu, tai kamštis bus didesnis, bet jeigu neduota, tai neduota Špyga

gerai, kai paspirtukas su galva. o kai be apsaugų ant 50 į viaduką šalia srauto arba su vienaračiu per 2 metrus nuo subinės ant 40. Kvankt?

Aš būčiau forminęs buferio pažeidimą, kai įspyrei. Ir px kad nesimatė-būčiau atradęs Cha chaIš kitos pusės, aišku, kas įrodys kad tu spyrei. O šiaip pypinti tai negražu. Aš irgi vieną kartą išsigandau nuo signalo. Einu per gan judrią klaipėdos gatvę, per perėją(kitaip niekaip ten nepraeisi)(šilutės pl), sustojo SUV toyota land cruiseris. Tikrai neinu lėtai per perėja, bet ir ne bėgom, tiesiog normaliu adekvačiu žingsniu. Jau beveik praėjau ir tik tas kruizeris man ant pypynės PYP PYP taip į ausį garsiai, blec kaip susinevinau. Tipo atseit kad greičiau bėgčiau nes ponas mašinoj skuba. Tada buvau piktas, bet neradau nei akmens nieko, bučiau kai pisęs į galinį langą Nežinaudar toks apmaudas paėmė, iš stockholmo katik gryžęs, ten skandinavijoj stoja autostradoj nuo 100 nusimetinėja kad tik praeitų žmogus, o čia dar nepasitenkinimą parodė, atseit bėgom prabėgt reikėjo Juokiasi sūka tvarius.

Vienas į galinį langą, kitas nuo štanginės kontingento įtakos morozint pradėjo, bet tik prieš vargšus kažkokius. Juokiasi

Auri, jei tave valytoja šnekanti apie masonus taip sunervino, įdomu kaip jaustumeisi apipypintas tiesiai į ausį (120db Cha cha ) ir sukelto išgąsčio, sekančiu nervu, kad realiai kažkas tave gasdina ne vietoj ir ne laiku.

Nekulturingu chamu buvo ir bus, nera reikalo nerwuotis ir kiekvienam duot abratkes.

Paspirtukininkai mane nervina iki negaliu…ir gat e vaziuoja, ir saligatviu lekia…batmanai nx…rytais vileisio g. Ju kaip tarakonu nx…be liemeniu be sviesu…****vos juodai apsirenge… PiktasSenstu nx…jokio pakantumo nebeliko Cha cha

aa, pastebit visi jau Cha cha pala, pasivazinesit daugiau su samakatais ir dvirkom, pamatysit kiek yra neadekvatu, kurie kazkodel galvoja, kad gali vykdyti savo teisinguma vaziuodami ant kitu zmoniu, kuriu nesaugo aplink esantis metalas. arba seip netiketai shugalindami. Cha cha

Nakkciau…su motu vaziuojant dar daugiau pamatai…is esmes man ir dvirka ir samakatas labai net Gerai bet kai visa neadekvati visuomenes dalis sulipo ant primusu ir samaktu tai Žliumbia Gerai

O siap teoriskai toks durnas klausimas… Paspirtukas gatve gali vaizuoti aplamai? Nes as kai su vaiku varom tai kurnors i vingio parka ar kur ramiai takeliais… Suprantu dviraciu takais ir t.t. , bet varyt konstitucijos pr galima?

Mr nereglamentuota is esmes, tai nevisprociams visur galima Apakęs

NU blyn ant paciuzu juk nevaro per gatve tarp masinu Nekaltaso cia pasipiktinimas, kad lenkiant kazka spypsi. As asmeniskai ir gi vaizuodamas per kokius salininku sodus kur suniukus vedzioja ar vaikai eina gatve istolo trumpai papypsiu kad matytu atkreiptu demesi, kad nesugalvotu sokt i kit apuse pries nosi. Tai toki gatve vaizuojanti ir gi pypteciau, kad tegu saugosi, nes gali skaudeti… Apie tuos kur 80km/h juda gatveje as nekalbu, ten isvis kosmonautai Juokiasi

Galetu jie nors ir per rampas sokinet- kas sugeba, problema, kad daugumas ju isvis jokiu igudziu neturi, ir su samoningumu nekas. Daznas samakatininkas net su dvirka vaziuot nemoka, stoja nuo sofos, perka ta daikta, kurio ir greitis nemazas, ir svorio centras aukstai, ir stoja jis problemiskai, ir vaziuoja nesusimastydami.

Rapli, o tai slabo, kaip rimtam bachūrui išsitraukt iš mašinos, kam tas į galinį langą, kaip bailiui? Cha cha Ar čia kaip parkinge su statymu ne savo vietoj, po to tik AB pasiguosti, kaip tu ten galėjai taip ar anaip? Juokiasi