Pakaitinis

iki kiek atpigzz,iki 5keur? Juokiasi

suomi, ans buvo,kol zmona nepasake kiek algos gauna,galvoju gerokai daugiau Cha cha tai ir nurimo kalbos apie teslas,dabar skolintas goflas ok Cha cha

wilis , atsizegnojo trikru pingu (bitcoin manija), atsizengnos ir benzino cyborgas uzsakinejo tesla uz 30000 $, nes uz tiek zadejo pagaminti muskas Cha cha

uz 5ke galesi tik talpykla elektrai nebent nupirkt

Wilis - ne tik mesis…bet ir agituos dvejojancius pusveganius Taip taip visada buvo…atsiverteliai yra arsiausi Taip

Sestad is ukmesrges judant,tampemes su touareg 3.0tdi kokiu 12metu,tai vienoj atkarpoj uzkaitinau iki 240+, a ka su tokiu golpu,cykiai vaziuot galva nuleidus,px kad ir uz dyka Šypsena

wilis>tai ir turi atsakyma,kad dar ilgai biAnzu kvepuosim,a labai daug banginiu turi prisipirke brangiau nei 5-6keur? Cha cha skias nebaisus jokie issizadejimai petroliumu Cha cha

“Bitcointo” tevas, suleimanas bertalamejus benderis jaunesnysis…-turtingiausias peoplas on the planet Taip skaiciau geltonaja spauda…

ir tik del pinigu? k.rvos reiskias… Cha cha

RM>na pas mane niekados nebuvo masinos su ten top motorais,bet kazkiek galedavau uzdurniuot,kad ir su sliwa iskacigarint pagal spyda 225km/h ir visokiem naujiem plstmasgaliam blykciot,kad trauktus tarakonai is kelio Cha cha nu dar sleivai i posuki ivaziuot…bet kai troikos remonto metu pasiciupau mondeika 2008m 1.8d tai blia koks liudesys,tu tiesiog vaziuoji ir koks balvonas,darzove visiska,visi lenda,stumia,o tu tiesiog darzove…uz miesto galinetis gali su visokiais kitais tarakonais,bet ir tai baisu,nes nei stabdziu yra,nei isibeget eina…zodziu as tikrai geriau su byranciu mb kokiu bmw ar ta pacia a sestiorka 4.2 nei su 10metu naujesne palutarka. aisku cia jau mano bedos bedeles,kitiems to ir nereikia

10metu Juokiasi audi sveicarijoje stato sintetinio dyzelio gamykla,sakai ta dyzeli naudos koju sanariam tepti ? Juokiasi o gal daliwis asneas protingesnis uz audi? Cha cha

Bijau kad po 10 metu, islike sodins anukus ant keleniaus ir pasakos kad buvo tokios masinos kuriu nereikejo stumti…ipildavai zemes kraujo distiliuoto ir pacios vaziavo Cha cha kol neatejo …

as tai yrgy labai tikios, kad nereiks ir tu 10 metu, ir tie smirdantys botaniski reikalai smigs nx. ir vel visi vazines ant pzdintos saliaros, is spekuliantu pirkto 76 benzo, arba prisikabine priekaba su duju generatorium nuo malku. Girtas

As kazkaip jauciu, kad 2018m. mod. leafas pas mane kieme uz kokiu 3 metu atsistos Šypsena)

o ties 2019m bbi nusipjaut galesi Taip

pats nudzius, tabalu atrofija jau prasidejo…

dr-man ta pati diagnoze kaip ir tavo Cha cha

RM>gal todel,kad masina labiau kazkoks zaislas su galimybe judeti,nei darbo irankis Cha cha? jauciu pirkdamas uz 800eur masina ir tai paimciau ne ta kuri maziau genda,o ta su kuria smagiau Cha chaasneas> niekas taves nesupras ir net nebandys,sakyk tiesiai sviesiai . torkas viskas ok,bet jus balvonai svaigstat apie masinas,kurios sveria 300-350klt,o tie tripangeshai uz 12keur,ty virs 40klt yra shooodu shooodas.

Algirdekai…as jauciu tais metais pas tave vezimelis atsistos ir tevai seneliais pavirs…teks dar branginti produkcija Cha chaP.s. jeigu rimtai ir man keista…kol kas visi pozicionuojasi ant elektros…o 80 proc. Elektros isgaunama is siluminiu katiliniu… Nekaltas ar uzteks kw patempti visa elektros uki ? Nes pvz. Apribojo dulkiu siurbliu galinguma Juokiasi

Mama jau 5 kart mociute Taip vezimelis noretusi, kad anksciau butu Šypsena)