Pakabinami ir stacionarūs valčių varikliai, atsarginės dalys , eksploatacija ir remontas

Nežinau ką buvai nuspipirkęs, bet šitas laiko jau 2 metus. Nustatymo meniu truputi kreivas, bet ispildymo kokybe ir visa kita - OK.
https://www.aliexpress.com/item/Free-shipping-Backlight-Digital-LCD-Di
splay-battery-replaceable-inductive-Tach-Hour-Meter/32269897544.html?s
pm=2114.01010208.3.39.9v1818&ws_ab_test=searchweb0_0

Prie , to ****o , is kurio padarytas karbiuratoriaus korpusas , nelimpa niekas . Bus laikinas dalykas Cha cha

dabar mano klausimas- cia reiskesi keli specai varikliu, vnz klausimas: isluzo bronzinis vamzdelis ant kurio dedasi benzino slangele. vamzdelis isluzo is karbiuratoriaus su gabaliuku "mesos" karbo. JEI AS TAIP DARAU: smulkiu svytriniu nuvalau ta bronzini vamzdeli ir karbiuratoriaus vidide dali (kur ieina tas vamzdelis) tada nuvalau acetonu ar eteriu tuos pacius, tada vamzdeli riebiai patepu skystais vinim ir istatau i vieta. jei matau biski truksta skystu viniu dar uztepu…
motoristai ka manot???

aitarai- graziai parasei, bet nesuprantu kaip gamtos fone isipaiso tachometras Šypsena

Labas. Gal žinote, kas Šiauliuose arba Klaipėdoje, ar dar kur arčiau Mažeikių prekiauja Min Kota detalėmis padoriomis kainomis?
Žinau Tadą iš Pabalių turgaus Šiauliuose, kuris pardavinėja man reikalingą bėgių perjungėją po 15 E, bet jis nebeatsiliepia telefonu…

Blogai galvojai, konkrečiai šie modeliai yra grynakraujai japonai - Tohatsu.

Misliju,kad bus š…,sukils variklio apsukos,bet greitis nepadidės ir jėgą prarasi.Bent taip būdavo tėvuko 3ag varikliui,jis irgi mėgo jegsperimentus norėdamas sumažint ir taip mažas kuro sanaudas.

Durnas klausimas - jei esama sraigta “apdrozti” (nuimti po pvz. 5mm nuo menciu krastu) - koks rezultatas tiketinas?Veee

Labutis…
Turiu toki siek tiek neadekvatu klausymeli…
Pavasari buvau girdejes kad ant rudens bus leidziama plaukioti neturint kapitono teisiu iki 10 AJ varikliais…ar cia mitas ar vis tik sprendziamas toks klausymas…???
Aciu…Labas Labas

Ale net iš koduko matosi ,kad 12 zingsnis P12 - pitch 12 , aišku per mažas tavo yamahai. Čia realiai 30 tuko, nu arba jau labai krovininis 40-uko sraigtas.

Mercury 73134A40P12 turiu. koks ten jo zingsnis nezinau, bet bandziau savo yamahai 50, man per mazas buvo. 50 pinigu

Gal kas 7’’ sraigta turi -pasibandyti, deciau ant Selva Piranha nes panasu, kad dabartinis 8 3/4 yra per sunkus. Veiksmas Vilniuje.

Reiketu merkury 45a dvikciui gero sraigto.

Nu paziuresim - parasysiu atsiliepimus pavasari. Siaip be abejo 2 cililindru vibracija mazesne, bet dasideda svorio, kas man su nugaros problemom nelabai patinka…

Na matysim, vienas žmogelis tai 3 mėn paturėjo toki nauja , pardavė ir pirko iš manes sena Yamaha 8AG , sakė vibracija užkniso. Vis tik 1-as cilindras, o kubiku tai nemažai.

Kodel neNekaltas

is nepazystamo zmogaus be praplaukimo jokiu budu nepirkciau

Perkant is skelbimu turbut neimanoma to padaryt…

Reiktu uzkurt ir praplaukt ir jei imanoma kompresija pamatuot

Klausimas, i ka reiktu atkreipti demesi perkant deveta varikli? nes kaskaip manau lengvai gali ikiski s…da,