paisymas ant sienu...

xi… taj fajniai… Girtas

TERSIMAS IR NIOKOJIMAS!!! Veee Veee VeeeNEKENCIU TAGU IR TAGINTOJU!!! Kanda Kanda KandaRip.

na atsiprasant,jei tas daugiaaukstis vidury centro,taj ka ash zhinau… nors ir taip man tokie dalykai nepatinka… kazkaip durnai atrodo… pas mus tokie piesejai,kad ka ash zhinau… zhinau ash tuos piesinius…

**

**

nemaisho man;]

Inese aiskumo Juokiasi Kietas

jei tai graziai padaryta - kodel gi ne… pas mus mieste yra ant kazkokios sienos ispaisytos trys baltos kolonos labai grazei atrodo [musu miestelio atributas tos kolonos Laimingas] o prie mokyklos yra labai negraziai, bet kaip, ispaisyta… fuj fuj fuj!!! Kanda

mhm… buna ir graziai ir niaa… Taip Drovus

taginimas nepatinka. bet stencil tai jegele

pritariu Taip

Pala čia gal kai kas maišo tagus nuo grafiti…tagai tai eina po velnių, ten gryna makaliūzė ir nulis grožio, o grafiti tai jau kas kita, ten jau tikrai kad gražu.

Hmz Nekaltasjej tagai ir grafiti buna wietoje kur jie tinka, taj kodėl gi ne?Bet ten kur jie tiesiog lipa wiens ant kito Nežinau feh…

sutinku su GiNcia`

tersimas niokojimas, bet jai grazu ir visai nieko! Girtas

Visu pirma ziurint kas tagina…Jeigu malalietkos ****a ishmanantys !!! Visu pirma jeigu paiso TBC ar ATC! Tai ash nieko pries…visu pirma galetu padaryti legalias graffiti sienas…kur butu galima tagint ir paisyt be jokiu suvarzymu

grazhu Girtas

aj, aš nieko prieš, tą pajšymą…

Bet tagai taigi ten 3 raidės…parašytos "šūstresniu: šriftu… Nekaltas