PAGALIAU HOT NEW!!! Enter The Matrix

Sitie tavo ftp nevienas neveikia kodel?!

Oi kaip mane knisa tokie daunai kurie negali atskirt geros grafikos nuo blogos ir remesi tik screenshotais
IgnoruojuIgnoruojuIgnoruoju

Man grafika dar ne viskas zaidimo idomumas yra viskas Cha cha

[dF]

Man situs uzkrauna Mirkt

[dF]

Nu jo man ir situs uzkraunaJuokiasiBet kas cia per failai?

o pirmas cd tik 397MB teuzima?

hm pirmas cd uzima 737MB bet kai pasikrauna y hdd tai rodo tik kad 300+Mb ,cia pries siuntima

Tai gal kas zinot koki ftp is kur ji gaut? Nes pvz per emule labai jau letai ten Nekaltas

oho pagaliau nors visai nelaukiau Juokiasi

Jis yra cia:
ftp://hdd.takas.lt/Incoming/misc/-=games=-/ENTER%20THE%20MATRIX/

Bet eina nx tiek cd siustis Šypsena Pas mane 1 cd siusis 1 diena tai bliamba 4 dienas Apakęs Ne geriau nueisiu ir issinuomuosiu Mirkt

[dF]

Pazaidziau biski. Grafika seip sau, geimplejus linksmas. Ivertinimas butu 7.5/10.

man napasileidzia meta errora "device not created 2" ka daryti cia? Žliumbia

As siandien palosiau tai grafika pakenciama, bet tikejausi bus geresne tokiam zaidui Šypsena Kameru isdestymas lievas Šypsena O siaip zaidas eini per kambarius ir musiesi Šypsena O ka ten tam reikia daryt pagrindiniam meniu punkte hacker Šypsena ??? Meginau visokias komandas bet bb neisejo Cha cha

[dF]

isizaidzheu ash shita geima, sheip visai geras-itraukia. Cha cha
tik strigau vienoj vietoj: kur reikia apsaugot kazkokius du zhmones ir rasho disable ar destroy 3 anchors in the base or smth… niekur nerandu kur ir ka ten nori kad ash padarycheu Piktas kas nors praejo ta vieta ??

ten reik imest gronke i ta besisukanti stypa…gal dwi ar tris gronkes…jei kur uzstrigai tai rasyk…NekaltasNekaltasNekaltasTaipTaipLabas