Pagalbos: įdėjus CD persikrauna PC. Kaip pataisyti?

Ant vieno rašo “Compact Disc”, ant kito - “Compact Disc ReWritable Ultra Speed”, ant trečio - “DVD ROM Compact Disc ReWritable Ultra Speed”. Žodžiu, vienas tik skaito, kitas skaito ir rašo, o trečias skaito, rašo ir dar DVD skaito. Atrodo, kad Valiaus patarimas pataisė ar bent jau pradėjo ignoruoti tuos dalykus, kurie perkraudavo PC. VALIAU, labai ačiū.

Ir taip vyksta ydejus i betkuri? …

Tikrai taip. Į bet kurį.

Deja, apsigavau. Vistiek persikrauna PC. Net Valiaus būdas netinka. Pff… Nesąmonė.

Noretusi kaltint majtbloki…bet maza tikimybe kad taj,…

taip būna ir kai magistralės laidas ne vietoj arba blogai įkištas ar koks sugadintas.Kai įdedi diską pradeda drebėt nuo greičio cd romas ir gali būt kad tuo momentu atsijungia magistrale šiek tiek ir kompas persikrauna

pilnas PC geležies aprašymas.jau ir atsibosta prašyti kad iškarto surašytų-o tai buriame iš kavos tirščių.

Tai nežinau kokių duomenų jums reikia ir kur juos rasti. Sakykit ir greit parašysiu.

ankstesniuose atsakymuose buvo pasiūlymas pasukviesti maistro.taip ir padaryk.dėl gedimo gali būti kalti gamintojai arba netinkama komplektacija.

Nu, ryt aš pati pas jį nueisiu, nes tas labai jau užimtas. Iššiaiškinsiu. Beje, man dar rekomendavo Windowsams Update padaryt. Gal pabandyt reiktų.

Chebryte, baikit kurt pasakas. Neprieko cia nei maitblokiai, nei mamos, nei patys cdrom’ai. Autorun’as kompa nukala. Jei ji autoruna nusikopijuotu i HDD ir paleistu - butu lygiai tas pats. Deja netu padet susitvarkyt su tuo negaliu niekaip. Tex tau, mergyt, koki kompiuterista atsitempt.

šiuo atveju labai panašu į geležies gedimą.kai maistro nustatys priežastį tai galėsi ir updatinti.iki rytoj gali apsieiti be CD-ROMo-manau kad gali.tai tegul ir būna kaip yra-taip žymiai lengviau ieškoti gedimų.

Kam tau pas ji eit? Jis pas tave turi ateit. Niu, nebent tu savo kompa jam nutemptum. O update’a tikrai butina pasidaryt. Uzhimtas, sakai. Mes visi taip sakom, o ish tikro - tingim Šypsena

Nu, gerai. Bandysiu atsitempti jį čia. Beje, jis užimtas tikrai. Dėkui už pagalbą visiems visiems. Apkabinimas

Dar gali pabandyti isjungti - istraukti laida ish paskutinio isigyto DVD/CD-RW. Arba kiekviena atskirai atjunk. Jei ir po shito restartuos - kazkas windozej. Mano atveju buvo taip pat: [bite.lt/plius/bendravimas/klubai/2forum.showPosts/330267.46 1-=(496825004](http://www.bite.lt/plius/bendravimas/klubai/2forum.showPosts/330267.461-=(496825004)

Pabandysim.

O man atrodo hdd lenkiasi, tikriausiai badu yra, man taip buwo, kai mano samsung’as y pabaiga ejo, pabandyk prascanuot hdd nuo bad’u.

Perinstaliavau Windows. Tiksliau, Upgrade ar Update (pamenu, kad iš dviejų pasirinkimų nepasirinkau “New Install” Mirkt. ŠypsenaGalima sakyti, kad pasitaisė. Dabar nebepersikrauna įdėjus CD, o retkarčiais (žymiai rečiau nei prieš perrašymą) ekranas pasidaro mėlynas su kažkokia nauja problema. Kiek skaičiau, tai išsiaiškinau, kad dabar gali būti daugiau mechaninė problema. Reikia vaizdo ir garso plokštę perrašyti ir jungti toliau vieną nuo kitos (taip aš supratau). Eisiu aiškintis pas savo kompiuteristą antradienį. Šypsena

Tas melynas ekranas vadinasi blue screen of death. Tai, ka jame paskaitei nereishkia nieko ir nieko tu, brangute, neissiaishkinai. Bet sheip - nieko gero. Nenudzhiuginsi tu savo kompiuteristo. Pirma mintis, kuria jis pagalvos bus “nu *velniop*” Šypsena Mazha to tu dar su repair’u zhaidei. Bet uzh buchki padarys Mirkt

Oj, kaip grazhiai banga keiksmazhodzhius ishverchia, ash apie antra gala, o ji - “velniop” Juokiasi