pagalbos.ATRAKINOM:D

artiste,ka tu darai ka nori…nu atlenkei stoike…kas toliau? Juokiasi sponke ilindus lygiai su panele,su rankenele neatsilupsi dureliu…laikas eina…5minutes,o audi vis dar ciulpE

As prie savo auto kokia 20minuciu prasiknisau to “gaidelio” beiekodamas,bet tik todel ,kad pirma karta nezinojau kur jis ir kaip jis ten slepias,matomumas prastas.Bet profui tai ten sekundziu reikalas,tad nesuprantu ko cia dr002 galvoji ,kad bnw nenurakinamas Šypsenap.s.Studijos variantas aisku greitesnis Cha cha

acapulco>kur as rasiau,kad nenurakinamas…as sneku is paprasto zmogaus varpines,o ne vagies Labas

tai knopkes nera viduj? arba rankenele patraukus durys neatsidaro?

Studija cia uzfantazaves neblogai Cha cha eGzpertai, o jus bandet bnv spyna bent jau prasukti? ar cia kalbos kas ka girdejot, garantuoju, kad dauguma cia esanciu nesugebetu prasukti spynos, kad durys atsidarytu.

ne,neatidarysi niekaip Neas pats uzsitrenkes buvau bmw,tai visa laime viras ejo pamyzti ir atnese raktelius Cha chacia per meeta vyko viskas

tai gaidys net knopkes nesugalvojo idet

A jau galiu mįslę įmest? Cha cha

dr, na pas mane, tai atsidaro is vidaus kai uzrakinta.

gaidys pas tave tarp koju…knopke yra LabasDomo>pas feisliftus visus nesidaro…arba pas tave kazkas burta

Bnw pasirodo net ir neprasukamas yra ApakęsKad prakrutkes opeliu,bei saabu nemegsta girdejau,bet bnw

tai apsiduxinai tada

acapulco nesakau, kad neprasukamos, bet bunant jaunam ir durnam, teko ne desimt masinu prasukti, tik ne bnv. Prasisuka, ir bb, neatsidaro, tik spyna sugadinta.

Draugelio senam forde loxai prakrutke nusilauze buvo Cha cha

kaip apsiduxinau?..sakau tau,per 5minutes tik nusiciulp iseis,bet ne atrakint benbeli…ne profui bunant… Domo>nelogiska butu,jei masina uzrakinta rakteliu,o knopke aktyvi…

acapulco>mano pasate 86m prakrutke palikta buvo,slapukas isgelbejo 3k usd Apkabinimas

domo kai is vidaus uzrakini tai atsidaro,o tu uzrakink is isores ir bandyk atidaryt is vidaus ir bus Špyga

atrakinejau masinas kazkada uz pinigus, nebuvo masinos kad neatrakinciau su pusle ir virbalu

Ant golf’o ir knopkė neaktyvi, kai rakteliu užrakinta. Ir rankenėles išvidaus gali čiupint kiek nori - niekas nevyksta Ne

Stulpas, a nu, nepagalvojau Cha cha nes pas mane uzkurus, uzsirakina, tai atsidaryt eina, nespaudus knopkes Cha cha