Pagalba: psichologas, dvasininkas ar draugas?

Tik pries tai esi nukreipiamas pas psichoterapeuta, kurio isvadu ir irasu apie iskaita pas ji reikia laikantis teises, isigyjant ginkla ir pan.

o jai tikro draugo nera?Nekaltas tai manau psichologui galima viska patiketi, nes jis vistiek niekam neispasakos, o pazystamas draugas vistiek gali kam nors isplepeti…aisq labai daug kas priklauso ir nuo to, kas atsitiko

psichologas visu pirmiausia ne medikas…Gal sumaisei su psichiatru?..

jeigu yra draugas kuriuo tikrai pasitiki manau kad geriausia kreiptis i ji…
siaip apie psichologus…
manau kad tai gerai…
pati noreciau but psichologe…
siaip sulioj kai kur buna psichologas ir kiek zinau su juo pasneket nekainuoja…
vis delto psichologas yra patyres zmogus ir daznai jis gali duot geresniu patarimu nei draugas.
o del dvasininku…
net nzn…
pati nesu bendravus…
siaip nelabai manau kad jis visiskai visais atvejais gali padet…
nors…
visko gali but…

manau, psichologas-vienintelis, kuris tikrai suteiktu normalia, teisinga pagalba…tam tiktu pvz.ir etikos mokytoja…dvasininkas…hmm…kodel gi ne, bet butina zonot kas jis per zmogus, manau, kad reiketu eit pas ji ne ispazinties metu, o privaciai…na o apie draugus galiu pasakyt tik tiek, kad draugas yra draugas-jis duos patarima, paguos, bet nuo depresijos ar kazkokiu problemu nepades issigelbet…

Nuo depresijos ir streso sukeltos nemigos Xanax ir Magnis B6 irgi nepades Mirkt jei pats nenoresi sau padeti. Psichologa automatiskai laikom virsesniu, puolam aklai pasitiketi jo patarimais, bet ne visada jie gali buti tokie teisingi. Tada nusiviliam ir psichologais ir vis tiek palieka galimybe kreiptis i liaudies psichologos - zmonelius is gatves.

tame ir esme, kad nesi juk toks kaip visi, todel nesinori, kad tave nagrinetu tik kaip "dar viena tokio atvejo atmaina"…

o siaip pritariu sandra3x nuomonei, kad viskas priklauso nuo poziurio i gyvenima. as pas dvasininka irgi neiciau, netikiu, kad galiu is jo isgirsti tai, kas man padetu… turbut geriausias sprendimas man butu - draugas. o siaip prideciau dar viena varianta - neretai labai padeda ir visiskai nepazistamas zmogus…

As visada kreipiuosi supratimo i draugus ir jie man tikrai padeda Taip

pirmiausia tai priklauso nuo problemos dydžio ir sunkumo.
šiaip į dvasininką aš kreipčiausi,nes ne visi dvasininkai yra tokie,kaip jūs juos įsivaizduojate,ir tikrai ne visi aplink nieko kito nemato apart Dievą,tai priklauso nuo jo pažiūrų,nuo jo šiuolaikiškumo.turiu daug realių pavyzdžių,kad dvasininkas gali būti ir draugas,ir psichologas,jis gali padėti ir duoti 100%,kad niekas nieko nesužinos.juk visi dvasininkai yra labai protingi,ir turi ką pasakyti,patarti.bet čia jau kiekvieno apsisprendimo reikalas Laimingas

Geriausia yra tureti tokiu artimu zmoniu, su kuriais istvertum nelaiminga meile, mirti ar shefaŠypsena
Noreciau patikslinti, kad psichologai nera medikai (taigi vaistuku neisraso), tai priskiriama socialiniams mokslams. Psichoterapeutai gali buti tiek medikai, tiek psichologai.
Del kainu - jos ivairios ir apatine riba ne 80, o 25 - 30. Vis gi atlyginimai dar ne EU apimciu…
Ir dar - galbut trumpalaikese konsultacijose, kur sprendziamos itin konkrecios problemos gali buti "duodami patarimai", bet psichoterapiniame procese esminis gydantis dalykas yra santykis, jo analize, emocinis atreagavimas …

Na jau Ne… Atsiprasau, bet tai visiska nesamone, kad perskaicius knygu galima buti psichologu… Cia kaip dailininku tapti perejus Luvra+Ermitaza+etc.

Tai psichologai knygu neskaito? Apakęs

deja , niekam …

yo, tik kartais pasaulis tox mazas … Šypsena
gyvenimas kartais daro siurprizu …Mirkt

p.s. zinuciu skaicius kox viliojantis …Cha cha nes rasyt daugiau nesinori …Šypsena)))

Aš galvoju kaip kunigai gali duoti patarimus šeimai? Nekaltas Šeimos modelis pakitęs nuo bilijos parašymo neatpažįstamai… Ir tas jų mokymas kiek Dievas duos vaikų Baisu, jokių apsaugos priemonių… Paklusnumas, nuolankumas…
Ar tai tikrai gali būti tinkamas patarimas??? Kiekvienai moteriai?
Kitai stogas pavažiuotų nuo tokios konsultacijos dar labiau.

Nors…Cha cha iš šalies gal geriau matosi?

Nei vienam is siu zmoniu negaleciau patiketi savo psichologiniu problemu.

Dvasininkas nelygu dvasininkui. Yra tokiu, kurie nieko nenutokia sielovadoje (placiaja prasme); yra, su kuriais lengva ir paprasta kalbetis. Geras, mokantis suprasti ir tyleti draugas - taip pat gerai. Vargu ar savo problemas patikeciau psichologui: 1) Lietuva - didelis kaimas, 2) ju kvalifikacijos lygis mazu maziausiai abejotinas… 3) ju sprendimas mano situacijai gali buti nepriimtinas, del mano, tarkime, kitokiu moraliniu, filosofiniu, etiniu nuostatu…

Nu ash tai gal dvasininkui buchiau linkes patiket savo bedas, bet ne betkokiam. Kokiam nors moderniu pazhiuru, shiuolaikishkui. Nu pwz. Brolis Astijus - taigi kietas bichas. Chia kaip “Dogmoj” Jezus saviakas Šypsena

Savo dvasines problemas galima islieti… paciam sau…
kaip tai padaryt?
Tiesiog kurti…
nesvarbu ka ir kaip…tiesiog islieti savo jausmus savo kuryboje…
jug butent taip didziausi menininkai sukure savo didziausius sedevrus,
isliedami savo jausmus, panaikindami trukuma, kuri paversdavo perteklium…

[quote]
13iliuzija rašė:
Savo dvasines problemas galima islieti… paciam sau…
kaip tai padaryt?
Tiesiog kurti…

Labai gera pastaba!! Tiesiog keista, kad sio budo nepaminejau - juk pats reiksiuosi tikrai ne vienojej srityje… Šypsena Gal tiesiog klausimas buvo kiek kitaip suformuluotas.