Padugnės:)

o pas mus, uk Cha chajei perki padugnes pats ir vezi i garaza, tai apie 7-10 karalieniu per padanga ima. bet is tos pacios vietos perkant padugnes - jas montuoja nemokamai. prie to pacio, nemokamai pakeicia ventilius Cha cha ir pagrinde - visur privaziuoja busikas, ten kur ir kada tau patogu, ir sumontuoja vietoj, nereikia vazinet kazkur ir eilese stovet :confused: kodel pas mus to nedaro? Nežinau

Icikai, Bent jau Vln tokia paslauga būdavo Taip

o tai zjbs. nes mane belekap parindavo kai reikedavo vaaziuoti ir medzioti garaziukus, ten del laiko tartis, paskui trintis aplink kol tie murziai permontuos bl.

bbd pirksiu padugnes gruody Juokiasi

sixeri, ziemines padugnes Uk tai man rodos brangesnes nei europoj ir netgi nenustebciau kad nei Lietuvoj. nes nx niekas neperka zieminiu nebent kas skotijos highlands’uose gyvena ir sniego mato bet vasarines - pigiau Geraita Uk bl tokia dalbajobiska su oru… pastovus ruduo su +14. ziemai atimi 4 laipsnius, vasarai pridedi 4 Cha cha

Ne tik marža esmė Šypsena esmė kaip ir kada ta mašina parsiduos Šypsena kuo daugiau pliusų tuo daugiau tikimybės, kad tiks viskas ir paims Šypsena o padugnės tai čia nieko gero, kažkokie ne patys pigiausi kitaicai Šypsena

Simai, daro ir gan populiari paslaugais.gd/lsWNPt

sixeriau, as nzn, padangu jau keli metai nesu pirkes Cha cha tai negaliu palygint, bet va cia meta kaina su montavimu kieme: ziemines 205/55/R16 - nu einamiausia padugne ane?blackcircles.com/order/tyres/search?&width=205&profile=55& rim=16&wintertyre=1&displayall=6vasarines 205/55/r16blackcircles.com/order/tyres/search?&width=205&profile=55& rim=16&displayall=6 Nekaltas

cu, neloadina man is.gd - uzblokuotas proxyje Cha cha bet jei daro - tai labai gerai. nes sakau, tas vezimas i garaza, laukimas… nu ■■■■■■.

Tu žiūriu truputėlį nepažįsti standartinių LT pirkėjų Juokiasi perka mašina už 15-20k, pasiūlau padangas padėt nusipirkt didmenos kaina - jama vos ne pigiausius kitaicus ir dar derisi pas padangistą kelis eurus Juokiasi ir tikrai daugiau nei puse klientų tokie Juokiasi

Šneku tai kaip yra Mirkt juk nesakau, kad visi tokie Šypsena bet didžioji dauguma yra tokie Šypsena kodėl pvz pas mano padangų žmogų 90proc padangų dabar pasiūloj kitaicai/bulgarai visokie ir panašiai? šiaip sau prisiveža jis tokių, kad paturėt? premiumus visus tik užsakinėt ir per parą būna Šypsenaperka vien visokias tigar, sailun, goodride, gripmax ir panašiai, premiumai ir panašesni į premium mėtosi pakampėse. Ką jau krūtėsnes parduoda sakė daugiau tai barum ir hankook, viena kitą komplektą visokiu contikų ir panašiai. sakė aš vienas iš nedaugelio debilų, kuris perka contikus R18 naujus Cha cha

simai, tave per daug lepina supuvę vakarai Cha chanet pamiršti, kad namuose chebra jau maisto ant laužų negamina ir olose negyvena Nekaltas

Dovanotam arkliui i dantis neziurima Juokiasi Žliumbia Juokiasi juk finale vistiek pirkejas uz viska susimoka Juokiasi

tai man dabar ką, pakelt kainą siūlot? Juokiasi dabar yra taip, kad nesimaivai dėl 100 ar 200e, duoda panašius pinigus ir jami. pirkėjo naudai tikrai kainos ir derybos šiuo metu yra Šypsena

“bet ot Litovcai, dovanotam arkliui į dantis žiūri” ← šitas pribaigė Cha cha gaučiau tokias padugnes, taip kaip runflatus gauti, nei bėk, nei rėk

tai gerai, jamk tada plikas kokias buvo ir laisvas Juokiasi

nea, nu as kai LT paskutini karta padugnes keiciau 2012 metu balandi… Cha cha tai ka zinau nu. vieni sneka kad viskas brangsta, kiti kad nixuja. bet ka zinau, tai pazistami kur pasakojo is sios vasaros, kai teniso korto nuoma ~20 eur/val (nottinghame uzdaras kortas po 6 £ :/), auto plovimas rankom po 14 eur “su sausinimu”, kai penktadieni tau sako: “jus uzsirase? ne? tai tada tik pirmadieni galim” (nzn kur cia buvo Juokiasi), uz stalo vandeni su citrinos riekele ima kelis eur, ir nidoj pas babce nuomavo “apartamentus” po 100 eur nakciai Juokiasi Kvankt?nu nzn, su galva tikrai susipyke verslovai Juokiasi

“sios vasaros, kai teniso korto nuoma ~20 eur/val” ← vasaros metu kortai “pigūs”, 20 EUR yra žiemos vos ne geriausio laiko kaina (darbo dienomis 17-21). Cha chaSėju, kad pamiršai paminėti klubo narystės mokestį metinį? Cha cha Nors šiaip, UK yra daug public gerų kortų, tą aš žinau. Gerai

ycikai tau tikrai dar neatsibodo Juokiasi

auri, as nezaidziu teniso (esu loses pora kartu gal Cha cha) tai negaliu komentuot. kur cia kainas paziet? SEb jauciu brangiau nei kokioj teniso erdvej ar kur ten jus losiat? kodel as cia uzsiminiau: mes cia vakar su pazistamu snekejom, tai tas ir sako: drougas is lt atskrido cia kazkada, sako einam teniso. palosem, sumokejau - klausia, kiek mokejai? sakau 6 (jis irgi be narysciu ir t.t.). tas man ir sako - matai, LT 20 moku uz valanda Juokiasitai vat tas ir uzstrigo. del vasaros atostogu - tai nzn, i lietuva vasarai atostogu nematau ko vaziuot :confused: prie saltos juros per lietu su kurtke vasara galiu ir Uk pastovet Juokiasi bet tas pats draugas buvo sia vasara. tai sake biski Kvankt?moto, kad nieko geriau neturiu ka veikt, tai ka jau Cha cha