Padovanok Telemaxima papildymo kodus

Taip - iseina

xe… ir toliau dalins http://www.delfi.lt/news/economy/ITbussines/article.php?id=11706318&rs
slink=true

o gal galetum kvituku gauti, jei prie to dirbi? Mirkt

jo grieza apskaitaCha cha tie kwitai kitiems wisai nereikalingi,bet paima jai duoda. o kuriems reikia tai tik uzsiziurek tai padlos kasininkes tik capt ir i kiseniuPiktas kai pareikalauji tai dar slangom apsimeta,nes bl geda paciom traukt is kisenes,kur ne 1lt ir ne 2lt jau nukarosinti.tiesa wiena poxu.jiste buwo,tai tipo “kwituko reikia?” issitrauke uz daugiau nei 20lt pririnktu kwituku ir numete 3lt

nors tik 1lt priklause. tipo “pasprsink” Piktas

Klausimas renkantiems kvitukus: ar kam jau yra užblokavę kortelę dėl to, jog pildot su kvitais, gautais daugiau nei su 10 nuolaidų kortelių? Cha cha
Nes aš kažkaip grasinančią SMS gavau neseniai, nors atrodo, kad nesusidaro niekaip 10 skirtingų kortų (tik keletas pirkėjų mane šelpia ) Laimingas

as taip pat vakar gavau tu sms. bet neatjunge ir skambinti galiu

O man jau atjungė, paskambinau 117 nukreipė į Akropolyje esanti Eurocom rasyk prasyma isnagrinės gal prates, paklausiau kodel aš nebuvau apie tai įnformuotas apie tai kad negalima pildyti iš daugiau kaip 10 korteliu , sako sekite įnformacija internete o aš įnterneto neturiu,kodėl SMS neatsiunte sako nežinau ,finišas pasakė " tamsta tai jūsų problemos" ir aš nieko padėti negaliu

nežinojimas neatleidžia nuo atsakomybės.

Pasirodo, ši sistema veikiaNekaltas

Beje, kaip suprantu, pasikeitė galiojimo terminai:

  1. Nemokamo papildymo kvitų galiojimas:
  • Kvitai išduoti nuo 1 iki 15 mėnesio dienos – galioja iki to paties mėnesio 30 dienos;
  • Kvitai išduoti nuo 15 iki 31 mėnesio dienos – galioja iki kito mėnesio 15 dienos;

juk pasitaiko tokiu vadinamu kiauliu, bet juk ne visi tokie yra

na, pasitaiko ir neregistruotų vartotojų, skaityt jiem nieks nedraudžia, o parašyt deja negali

tai negi sunku uzsiregistruot toki geri gaudami Šypsena

nesuprantu, kur dingsta zinutes?Vau! cia ka, patys moderatoriai pildos, ir paskui istrina, ar siajp kazkokia mistika?Nekaltas

tikrai mistika. ir as pastebejau,kad po truputi dingsta postaiApsvaigęs

Taip. Panaudotus kodus ištrinam. Taip, pat ir tas žinutes kur parašyta tik “ačiu”. Mirkt

o as ziuriu, ir nesupratau, nezinojau ar tuos kodus jau buvau parases ar neApsvaigęs

O kam toks privatumas?.

44749382#251611#

45041591 -448724 iki12.10