Padekit nusipirkt laptopa...

http://www.fis.lt/index.php?view_vit_id=474

Bet uz tai daigtas su gerais parametrais, o be to IBM Gerai Cha cha
Sekmes beieskant Mirkt

kvailas klausimasNekaltas kam reikalingas loktopas jei galima stacionaru kompa isigyti?Nekaltas

HP-COMPAQ nx9005
CPU Celeron 2.6 Ghz
RAM 256 DDR
HDD 30GB
15"
CD-RW/DVD
modemas, tinklas 10/100, 2xUSB 2.0, IrDA, Firewire, FDD
3.1 kg

BMS kaina 3699, galiu padaryt uz 3350.
Jei ka skambink 861628958

O kodel jus gerieji zmones snekat kad is statu parveztas laptopas bus pigesnis? Tūsas As kazkaip susidomejau siuo klausimu ir pradejau skaiciuoti. Parvezimas nekainuotu lyg ir nieko-pazistamas zmogus ves, tad visumoje kaina ziurejau … Na arba as labai isrankus ir nesiorientuoju ko is nesiojamo kompo noreti, arba man kaina gavosi apie 1400-1600 $, mano kvaila galva jau “padoresnio” naujo daikto. O norisi nedaug: bent jau 1,5 ghz (apie lyrinius nuokrypius proco rusiu atitikmenu skirtumuose nesneku Šypsena ), kad butu galima kartais suzaist koki nelabai jau kieta ir daug reikalaujanti zaidima, kad butu galimybe pasiziureti ir perrasyti draugui dvd filma, hardo bent jau 60 gb, ramo bent jau 256, na ir butinu laptopui elementu: lan, usb, irda (galbut bluetooth). Salyginai kuklus norai, o kaina siaip tai ziauri padoresnio aparato ~1769 usd … Ar cia man reikia savo reikalavimus kompui keisti, ar as kazko nesuvokiu toje srityje?

Nori gero laptopo uz maza kaina? pamirsk apie naujus IBM, qompaq ir kitus “baltus” laptopus. As irgi pradzioj galvojau kad pirksiu HP ar asus, bet klausimas ar apsimoka? pries pora men. nusipirkau Barebone’a ir nesigailiu.
Platforma Compal CL50
Intel Pentium M (Banias) 1.4 GHz
512 DDR
40 GB Fujitsu
ATI mobility Radeon 9000 Pro 64 MB (dedicated)

Su tokiu kompu geiminu ka noriu ir visam kitam darbui uztenka.

As ji paemiau uz 4500 lt (neblogai nusiderejau) is Pro Futuro.

Analoga tik "balta" buciau pasiemes nebent 1500 lt brangiau, o skirtumo juk jokio, nes tuos laptopinius keisus bei platformas gamina tas pats compal visiems HP, Acer ir kitiems.

Taigi darykite isvadas Šypsena Kam moketi brangiau.

Geresnio nerasi! Draugelis irgi ieskojo, tai cia vienintelis rimtas pasiulymas uz 3000Lt

“Nukardinti” visuomet bus pigesni Cha cha

2004-05-04 10:46 27 žinutė iš 28

prophet rašė:
http://www.fis.lt/index.php?view_vit_id=474

Geresnio nerasi! Draugelis irgi ieskojo, tai cia vienintelis rimtas pasiulymas uz 3000Lt

Cia tai jau tikrai GeraiGeraiGerai

uzeik i http://www.inida.lt kainorasti. nauji kompai, su garantija. jei noresi pirkti man i privata parasyk dar nuolaida padarysiu. aisku uz 3000 nesigaus, bet kelis simtus dadejus bus bent jau naujas ir garantinis kompas.

Siaip jei dar butu su SXGA+ ar UXGA tai ir as pirkciau, nors man nesiojamo kompo tikrai nereikiaŠypsena

siuo metu turim viena labai nebloga su SXGA+ tik aisku ne uz 3000lt.

matyt nezinai nieko apie loktopu moniku technologijas… visi lsd monikai(bent pagal dabartinius gamintoju standartus) aktyvaus darbo teatlaiko tik apie 3 metus(3 metai ijunges loptopa istisai palaikyk ir tada lauk dienos kai neberodys jis nieko)
nevienas gamintojas to nepatvirtins, bet technologiskai neimanoma daugiau laiko istemt… cia labiau elektronikos forume apie tai tiktu diskutuot…

tai va kam loptopa pirkti aktyviam darbui max 3-5 metams? loptopo neimanoma atnaujimti taip lengvai kaip stacionaru…

o tu perki kompa 3-5 metams? notebooka panaudoji metus antrus ir keiti. o del ju mirties po 3 metu fantazijos. paziurek i puikiai dirbancius PII notebookus. jei paieskoti rasi ne viena ir 486 naudojama vietoj spausdinimo masineles.

p.s. yra tema tokioms diskusijoms http://www.bite.lt/plius/bendravimas/klubai/2forum.showPosts/288567.46
1.5-=(1416408430

Reikalas tas kad man laptopo reikia darbui, na tampytis visur, masinoj veziotis, kelionese, tiesiog kad patogiau butu ir laiko nesvaistyt…
Asmeniskai as laptopo niekad nepirkciau, geras stacionarus su skystu kristalu (ar seip geru) moniku tikrai neatstos laptopo, juolab uz 3000lt stacionaras labai neblogas iseitu Taip

Bet kai reikia tai reikia, nieko nepadarysi… Aciu uz patarimus visiem, pabandymui barebone pasiemiau(dar nepirkau). Visai nieko, kad tik patvarus butu Pavargęs