padekit masina istempt...

Kuro uzpils,ir buteli baltos duos.

tarp kitko ten yra keli uzvaziavimai i kalna, bandyk varyt palei neri link ramuciu ten keliukas normalus ir yra keli uzvaziavimai i kalna

hmmm…jei butelis Absoluto tada Toyota LC 4,2td i trasa traukt galima butu Nekaltas

O jei lietuviskos 0.375ltr

jei apacion ramuziu link vaziuot tai kelias nevalytas visai o atsiremciau galiausiai i poligona, o gryzt tik tuo paciu galima, o tynta klausyk, ten garazus kai pravaziuoji tai uz nameliu keliu reik i desine sukt , ten yra zenklas toliau dviratininku takas lygtais, tai iki ten davaziuot nereik , arciau tas posukiukas i desine yra ( jei smulkiau pravaziuoji kelis namus, ten matosi palei kelia backa tokia pilka guli po kaire, ir va siek tiek pavaziavus i desine tas keliukas, ten link namu irgi eina, nu o paskui tas kelias ilenda i miska, dar sakau plyta uzdeta yra, kad draudziama vaziuot, tai va ten tas kelias ir yra

nu blemba pora litru nupirkciau… tik aisku ne absoliuto

Jei tik tiek tada nebent audi C4 quattro palei kalna pasivezins pasiziuret Juokiasi Juokiasi

taigi sakau pora litru pastatyciau! tik padekit uzrepliot tuo kalniuku

Zinau radau viska kas kur ir ta upeli pravariau kur per kelia

nu tai va toj vienoj sodyboj ir palikau, tai eitu mane ten atgal i ta kalniuka uztempt?

Nu ir ka ?niekaip neuzvaziuosi? Cha cha

nu vakar su pana ir moteriske viena niekaip, o siaip galvoju jei kokie 3 bicai dar is galo stumtu tai kas zino gal ir iseitu

Nu nz reik bandyti juk pas mane ne dzipas o ubage Cha cha as tai be problemu uzvaziuoju. Nes atvariau is vis per ten kur tas zenklas pesciuju o gryzau jau kaip paaiskinai Šypsena

o tau kaip atrodo uztemptum ar ne?

Sakau nezinau nenoriu prisigyrt reikia bandyt kad paskui nebutu taip kad as benza isdeginsiu o tu liksi nepatenkintas.

nu aisku, bandau ieskot, nu blogiausiu atveju reiks xebra rinkt ir vaziuot i vieta

jau tu senai toje vietoje turejai buti, tam yra mob.tel. tu cia man tai patinki, sedi namie prie PC o kiti tavo problem sprendzia.

Jei nieko nesugalvosi galeciau tik vakare privaziuoti nes iki kokios 19val. dirbsiu.

tevai as darbe sedziu, laukiu kol draugelis ka nors suorganizuos, jei nieko ce nesigaus, visu prasiau, o kad cve sedziu tai ce vienas is variantu gal ka rasiu… ka as ten nuvaziaves darysiu? ziuresiu i kelia ar kaip?

isvilkot???