padekit masina istempt...

Mazdaug zinau o kokia danga grynas ledas ar sniegas kokio gylio provezos?

ten susales slapias sniegas, skaityk kadf ledas, o provezos jei butu lygios tai galima tais krastais butu isvaziuot, bet ten ismalta kai kuriose vietose, o masina mano jei i provezas tai seda iki dugno, nu bandziau teta viena uz vairo, o mes su drauge stumt, tai kokiu 10m pastumem o paskui ragas, apacion vaziuojant jau kai parejo masina skersa, vos ne is kelio, o ten kaip yra, buves sniegas suspaustas, atsilo, pasalo, paskui ant viraus naujai uzsnigo, gal pamenat kai viena diena drebe, tai pravaziavo su belatrusu, prastumde tipo, tai krastuose pusnys sustumtos, o kelias tai geras, tai kalnai, kuriuos dugnu bl zulinau ir viskas i kalna eina… nu i nx kad daugiau kada varycau bl i miskus

Atvarau paziuret

Tai gal Tyntospagalbakelyje.lt pades Šypsena

tam diedukui sakau pasaugok mol mano masiniuka kad kas neapipyzdintu, o jis man sako, as visa gyvenima viska dievuliui palieku saugot, sako jis geriausias sargas, tai sako paprasyk ir tu jo… tai sedziu va ir mintyse prasau Šypsena

kada varysi? nakty tik nevaziuok… ato ir tave gelbet reiks

Tuoi bunu

beje o ka tu ten veikt su dviem tetom miske zadejai?? Nekaltas o dabar mat Dievulio prasai kad padėtu…niu niu niu kaip negrazu… Cha cha

jei kaq tai darbo reikalais buvau, o siaip pasiskolinau uosvio bmw, tai ryt reiks kaska sumislyt, pats bl is jonavos, dirbu kaune,o masina bl uzsedo miskuose, nu i nx, klausyk tynta prie progos ryt jei laiko turesi pravaziuok uzmesk aki kaip atrodo, siaip ten prie tu garazu pasukus visalaik tiesiai kol pravaziuoji garazus visus, paskui ten biski pavaziavus kelias yra i desine, tai va tuo keliu pavaziavus prie misko namas toks naujas patstatytas rudas su tvora ruda, o uz jo ant kelio zenklas plyta stovi, tai va ten misku ir tas kalniukas…

Tai jau pravariau sukuos atgal

pokstininkas

Tai iki kur Tyntuk spejai nuvaziuoti?

Gal jus visus istraukt, net blokiruotes nejungsiu Laimingas

abra kadabra auto isvaziuok ??? Cha cha Cha cha Cha cha Cha cha

Juokiasi Juokiasi Juokiasi

Koki turi?

man tai idomu, koks by*is ten tave nese, ir nesakyk, kad nuo mirties kalno su auto nusileidai ??? Nekaltas ar ten kur salia dar ??? seip tai vaziuok neres tekejimo kryptimi ir turetum, isvaziuot i kleboniskio sodus arba ATA Nekaltas

Audi Coupe Quattro 86 2.0td

sakiau jau darbo reikalais variau, sklypa turejau surast, o i klebonisky be sansu isvaziuot, perkastas kelias, *****ai savo zemes taip tipo atskiria, kad niekas ivaziut negaletu, beje jei ryt kas atsirastu galintis padet +37067681809, skolingas neliksiu

Nu nz nerandu niekur