Padėkit išsirinkti

Kokiu pižonu reikia būti,kad vadinti op kameras blogomis? ApakęsMatyt kažko dar neišmanau Apakęs

Nuo to momento, kaip viduje prisireikia kažką nufotografuoti, tai gauni arba taškų krūvą arba sulieta vaizda. O jei dar judantys objektai… Kai nebandes geriau, gal or atrodo gerai, bet ištikrųjų galima stipriai geriau ir už pigiau!

imi sita uz 550€ ir nesuki daugiau galvos, kamera best of the besttobydeals.co.uk/en_GB/product/samsung-galaxy-s9-plus-g965f d-dual-sim-4g-128gb-midnight-black-2.html

Iš išvardintų tik OP6T. Jeigu nori smooth experience ir geresnės kameros - Pixel 2XL.

Tai sakot pixel 2xl dar geras pasirinkimas? Šypsena Baigiat itikint. Cha cha Apie juos tik girdejes kad su ekrano spalvom kzkas lb negerai, kiek tiesos tame? Ir lyg po android 9 update’o pagerejo tos spalvos?

Už 400 pixel 2xl tikrai geras variantas, aš apie jį irgi galvojau, bet pasirinkau naujesnį modelį, galingesnį, greitesnį, naujoviškesnį, su piršto antspaudu ekrane.

Na, aš tai kai paturėjęs ir pixel 2xl, tai galiu pasakyti, kad prasto ekrano ir updeitas nepataisys. Nebent tai ne LG panelė. Beto, 4gb ram šiems laikams, ypač žiūrint į ilgesnę perspektyvą, kažkaip mažokokai. Kamera ir softas labai ok Taip

Jei lyginti su samsungo ekranu, tai taip, pas pixel xl prastesnis, net ir OP turbūt geresnį turi, bet galima pasirinkti “saturation” spalvas, padeda, bet vistiek iki samsungo netraukia. O tas “blue tint” tai išpūstas reikalas, kad ten stipriai pavertus kampu matosi mėlynas atspalvis manau visiškai px Cu, o kam tau to ramo? Kas pixelis vistiek pakilina pats nakti. Bet pačią OS tai tik kartą per mėnesį reikia perkrauti, kaip OTA atnaujinimas ateina

DariusZ28 | 12-19 10:11 Imi Xiaomi Pocophone F1 uz 280 ir nesuki sau galvos, o likusius 300 išleidi prasmingiau mastantis zmogus GeraiBet matra yra tipas zmoniu, kuries butinai uz maksimalia imanoma suma norisi nuspirkt “kuo daugiau telefono” Šypsena

Na, dėl pocophone, tai nelabai sutinku. Šiek tiek rinkos tyrimą padarė xiaomi. Tas pats redmi note 6,tik su sd845. Jaučiasi pigumas ties os, ties ram management, ties kamera :0, ties korpusu, ties lcd BlogaiJeigu jums tai nemaišo, tai jami redmi note 6 pro, sutaupysite dar šiek tiek Taip Rtfm, Tu jau ganėtinai esi suaugęs, kad žinotum, kad kuo daugiau ramo, tuo daugiau appsų gyvų sukasi, tuo mažiau jų vis reikia reloadinti. Nebent tai Tau iš vis nemaišo, jauti jėgą kiekvieną kartą matydamas perpiešiamą appsą Blogai Aišku, pixelio developeriai padarė gudriai, extra 1gb swap partiticiją padarė flash atmintinėje. Kaip ir 4+1gb, bet vis tiek Ne

Visų pirma, pati OS tikrai migdo. Nors pas mane ram’o 1 gb minimum rodo kad laisvo yra, bet pati android sistema pristabdo, ir matau, kad po pusdienio leidžiant app ja reloadina. Ypač tai su PIE juntama, kaip ir notifications kartais paveluoja ir t.t., taigi Google vėl paburė kad akumai ilgiau laikyti. Todėl sakyti kad 4 gb nedaug gal kolkas dar nereikėtų

Rtfm, apie naudojamo ramo kiekį. Spėk, ką realiai tau rodo? Mirkt Mem usage? Proc/Mem? Swap? Cached? Ką nori matyti, ar realiai kas vyksta? Ką pagalvotum, jeigu pamatytum, kad likę kokie 40 MB RAM laisvų? Šypsena Realiai Ram, esantis tavo ragelyje, yra beveik visada visas užimtas. Jeigu ne keli tavo pagrindiniai, - tai kokie 70 kitų smulkių ar stambesnių procesų. Kuo RAM yra labiau nenaudojamas, tuo siauresnis ratas aplikacijų, galinčių tą kiekį išnaudoti. Apie notification vėlavimą ir migdymą. Migdomas ne appsas, jam liepiama tykiai sėdėti iki to laiko, kol adminas, tai yra tu, atrakins ekraną arba prisijungs prie wifi. Tai vadinama trigeriais, kitas segmentas - wake locker’iai. Tad tavo appsas yra rame ir užima kaip pvz kokius 200mb, tik jis nerodo ausų, kol neatrakini ekrano arba neateina užduotas laikas, pvz debesies tikrinimas, kas kokių 20min. Tai įtakoja žymiai geresnį baterijos laiką, kas be ko. Jeigu tave vėlavimas erzina, padaryk tam appsui baterijos skiltyje - not optimised. Notifications ateis laiku.

Nu būtų 40, tai būtų 40. Kažkaip giliai kapstai. Vistiek po nakties reloadina. Gal, kas pastoviai naudoja kokia 20-30 apsu susiduria su ram trukumu, bet man naudojanciam kokius 10 apps bėdų bent kolkas nėra.

Man asmeniškai Pixel 2XL ekranas yra nerealus. BET su sąlyga, kad naudoju Ex kernel ir pasireguliuoju spalvas su KCAL. Reikia truputį padidinti exposure ir šiek tiek saturation (jeigu įjungtas natural režimas). Tiesa, turiu draugą, kuris naudoja saturated režimą ir juo mėgaujasi. Draugė be jokių KCAL džiaugiasi boosted režimu. Trečias naudoja tuos pačius settingsus, kaip aš. Galvoju, Google dar niekad neturėjo geresnio ekrano (neskaitant Pixel 3 serijos, nes ten notchas yra vienintelis priekaištas). O be ekrano, visus žmones (iš viso 6 pažįstami naudojasi Pixeliais) vienija vienas dalykas - šitas telefonas tiesiog neužknisa. Out of box su juo yra daug mažiau kompromisų nei galima būtų pagalvoti. O pafantazavus, ar apsilankius XDA forume, galima dar nemažai privalumų jam pridėti. Jeigu rimtai galima rasti už 400€, tai čia killer dealas.

Dabqs> delfi šią savaitę Pixel3 apžvalgą gali rasti, lygina su Pixel2, tai apie OS nelabai smagiai atsiliepa. Jaučiasi banduomuoju triušiu, gyvena su bugais, nors bent jau sutvarko su laiku. Man pvz AndroidOne nustatymai kažkoks bl nesusipratimas, pvz baterijos rodymą procentais surasti tai bbd koks iššūkis

Na, aš gal po laiminga žvaigžde gimęs, o gal root yra mano sėkmės medalionas, bet apie 95% problemų tenka tik pasiskaityti kažkur internete. Bet čia vieša paslaptis, kad visa Google serija vos išleidus telefoną turi tam tikrų problemų. Verta paminėti, kad su laiku Google telefonas tampa tik geresnis. Kol kas tai priimu kaip taisyklę, nes taip buvo su kiekvienu Nexus/Pixel (kas yra labai malonus faktorius, nes jau naujas telefonas palieka labai gerą įspūdį). Bet čia turiu pabrėžti “kol kas”. Nepatinka man, kur Android P nuėjo. Yra tikrai debiliškų pakeitimų. Labiausiai užknisantys tai recent apps langas, kuris dabar yra horizontalus (šitą išjungiau deaktyvavęs nieko vertą Pixel launcher). Taip pat užblokavo seną Chrome versiją ir dabar tapo neįmanoma įjungti address bar apačioje. Ir dar tas polinkis į gestures… Kol root dar gelbsti, džiaugiuosi. Bet jei toliau bus priimami debiliški sprendimai + kainų politika, teks gerai paieškoti alternatyvos.

uz 400 imciau p20,500 segmente s9/op6, uz 600 kruva top galima paimt pvz s9+,p20 pro ar panasiai Šypsena

Man p limpa, išskyrus recent panelį Cha chaKaip bebūtų, renkasi tas, kam reikia. Rtfm. Po nakties nereloadina, tuo ir smagu Taip Spalvų režimas yra kiekvieno reikalas, man limpa dci-p3 arba srgb. Efix - Android one yra beveik tas pats aosp.

cu, žinau, tereik tik disablint visokius google shit, bet nustatymai tai idiotiški

Na, po visų patarimų ir diskusijų, kaip ir apsistojau ties PIXEL 2XL Šypsena Tiesa, kas čia minėjo 400eur tai aš niekur nerandu tokių kainų (bent jau naujo). Pigiausia ką radau tai gsmarena berods 509eur. Iš užsienio kiek žiūrėjau irgi nlb pigiau radau, o vietoj perkant dar + galėsiu lizingu trumpu pasinaudoti, tai nebent kažkas papasakos kur rasti už 400, pirksiu ten. Cha chaKas man jame dabar tik nepatinka, tai dizainas. Na, jėga kad notch’o nėra. Bet šiaip bendram vaizde kažkas nžn, nlb man jame. Na bent iš foto, video, gyvai neteko čiupinėti. Šypsena Bet manau susigyvensiu. Šypsena Daugiau viskas kaip ir tinka patinka, ekrano tos problemos kaip ir nėra labai baisios ir nemažai kas ale ištaisyta jau yra. Smagu, kad palaikymas iki 2020m ir visas UI netgi stock man atrodo visai prie širdies, kas keista, nes visada naudoju Nova launcher’į šiaip. Šypsena Na aš vis tiek mėgstu pasidaryt pagal save, tai galvoju įsirašyt lean laucher ir ten minimaliai pasikoregavus, turėtų būti. Gerai Šypsena Be sausio mėn dar neperku, tai dar galit pabandyt atkalbėt. Juokiasi