padekit ishsirink koloneles iki 250lt

o ka manote apie KINYO???

tai vo, net nezinodamas kad BUVO akcija, pataikiau ant jos ir ikirtau: ALTEC lansing 621 koloneles. 145 W TIKRU RMS! Cha cha KietasKOloneles - unreal. nesilygina jokios nei creative nei kas! Geraitai jei pavyks gauti tas - REKOMENDUOJU! ps. kambarys pas mane ~ 30 m2 bet DREBA viskas visame 100 m2 bute…

Jeigu domina parduodu Creativa 6.1 6700 uzh 200lt imtos ish BMS dar garantines ,tikrai tvarkingos , neishteptos. Parduodu nes prie savo kompo pasijungiau namu kino koloneles. jei domina skambink 869920501 arba i emaila [email protected] LabasTikrai nesiulau kazko prasto, tik nenoriu kad jos pas mane spintoje dulketu. Taip

Del to kad pas tave paprasta garso korta nesuk plauchiu turiu laidus per kurius sujungus gros visos koloneles (aisku tik stereo) Bet vistiek geriau skamba 6 negu 3 is 6. Taip

o kurioj lietuvos daly jos randasi?

as is VLN pats matau is elektrenu nera taip toli

netoli tik kad mashinos neturiu Juokiasi bet jei yra visi dokumentai prie ju tai paimsiu as jas Nekaltas

Dokumentai tokie kad garantinis su pirkimo chekiais. Instrukcija buvo , bet jos reikes paieshkoti, deze buvo neorginali, paprasta (taip pigiau, negu orginaliame ipakavime) Tai susiorganizuok kelione i VLN gal pas draugus gal seip. Cha cha

siulau HMS, pats turiu hms wavemaster mx2 esu labai patenkintas, ir auksti svaraus garso, ir zemi normaliai duoda,