"Paauglystes sindromas"

ne visiem tajp yra…bet jej jau yra taj jau nieko nebepadarysi… Ne hormonai kalti! Taip Cha cha

todel kad bunam faini,kai subrestam tampam kvaili seni bezdalai Cha cha

todel kad mes esam durni paugliai… Liežuvis Laimingas

koks tavo bleat reikalas???!!! Piktas

Visiems taip yra,o man tai netrugdo Nekaltas

sunku pasakyti

pirmiausia pasakyk kaip elgiames poto klausk nes pvz as tai nesuprantu Ne Liežuvis~

wajezau… hormonai Taip

kodėl taip elgiamės? nes tėvai nesiklauso,ką jiems sakai,užsipuola,o kaltas lieki tik tu,kišasi ten,kur tikrai nevertėtų,ypač,kai tam neduodamos priežastys,vardinti daug galima,ir čia tik iš vienos pusės-apie problemas su tėvais. nieko aš nevaizduoju,nesistengiu būti nepriklausoma,papraščiausiai taip gaunasi,kai visi būna prieš tave,ir kai niekas tavęs nesupranta.

visu pirma - kaip taip? visu antra - taip Dievas padare=>>…

todel kad daug kas keiciasi… Angelas

Isaugau jau, bet kodel elgiausi, todel , kad taip norejosi ir atrode jog elgiuosi teisingai. Nekaltas

Nu cia kaip kam.kai kada tai pykcio bangos,kai kada durnumo (kaipman pvz drauge paeme ir perpamoka uzklyke visa gerskle siaubas Pavargęs Nežinau) bet siaip sunkokas metas Veee bet ka padarysi Cha cha paskui bent bus ka prisiminti Girtas

ash nzn kad cia taip vyksta ne ish savo noro, o kazhkajp automatishkaj, man buna taip kad pagalvoju (blt dura ko ash taip elgiuos?!?!?) bet kad kazhkaip ne nuo manes tai priklauso Cha cha gyvenimas toks

paaugliai nepaaiskins savo elgesio Nejie ir patys to nesupranta… arba supranta,bet nepaaiskins,arba nesupranta,nes nemano,kad jie elgiasi blogai Nekaltas

Kodel taip darom? Tiesiog kaip sauna i galva taip ir darom! Juk tam ir yra paauglyste! Cha cha

is ko sove tau i galva? Nekaltas

bl.durna tema… Kanda kaip galima ats.i toki klausyma?

kajp elgiames ??? Šypsena tipo geriam rukm neklausom tevu ir pan ??? turbut norim but dideli, nzn Nekaltas