paaiskino

asskicker, draugelis isilaike furos teises lt, ismyne i norgus ir iskart darba surado be patirties, wtf galvoju? sake nedaug sustojimu norvegu kalbos nelabai ir reikia, nors mokosi po biski… alga normali. gal man vadylos teises isilaikyt jei taip paprasta ten Cha cha tik kad nx kaime gyvent nesinori…

Taip O KINIETSCIAI NESIULO…

nezinau kaip jums,bet man kazkaip nesiziuri Nekaltas160kw ir 500nm ok,bet kazin kiek ilgai automatas laikys?

imageshack.us/photo/my-images/832/img20120902064137.jpg/siC gerew ziurisi,kad ir ne spuortinis pokeC Cha cha

iskart matosi, kad litovco, numyzti ratai, juodas stogas, juodos grotos, niaukti langai, skiauteres ant langu Žliumbia meslas ne slyva, doktoro be m pakieto normaliau atrodo

sharrai, nusipirkai bolidą? Šypsena

sharrai>is esmes i 10’tuka pataikei…viskas be skonio,noreciau pamatyt saliuona,ten speju bus aplipinta karbonine plionke,krasteliai atsilaupe,aisku ir kojinem salone smirdes Cha cha…nieko asmenisko,bet bent is foto tai nx Nežinaueditka:sharrai>kur linka numetes buvai turbut feikas? Cha cha

ratai nop,veidrodis juodas nop,padarius akvariuma graziau atrodytu Taip

Robi, audziu minti ir vedu bazara del vieno bmw idomesnio Cha cha krva jeigu bmw paimsiu Cha chadr, kaip tik bendrauju dabar laiskais su anuo, bet man itartinas, nesa link aferisto, per daug panasios istorijos i afrikonu apsimeteliu. Laukiu atsakymo dabar ar galiu pats pasiimti masina, nes pasiule jis man per imone kazkokia, dave kontaktus jos ir panasiai. Bet aisku babkes pirma, tada masina, tada 5 dienos testuot kaip ka… Juokiasi Bet kitas dalykas, siunte ir VIN, sutampa su masina, pagal komplektacija viskas norm, siunte ir foto daugiau, ziurejau googla su tokiu nicku/vardu nieko nera blogo. Zodziu toliau tikrinu ant bazaro, jeigu prades gydyt, viskas aisku, bet jeigu pasirasys kad pats pasiimu masina, tada ledinis variantas Taip

sharrai>galeciau beveik garantuot,kad suka varke…na bet bandyk,maza ka,pasitaiko visko,gal ir pasiseks,nes siaip varke 1keur paliubomu butu Nekaltas

jei zino kw ir nm tai turetu but mechanke, nes automatu nesuka, o jei spelioja is lempos tai yra tikras alpa

Ratai pirkti su masina… stogas taip pat toks buvo… pirko musta is norvego … dabar 180k rida… zmogus kebulais uzsiema… salionas ale kaip m3 kombinuotas su alkantra be karbono… sedynes srumdosi kaip doktoro naujas salions… as nesiginchysiu… man isvis kaimas… tai kad juodas stogas vairas kazkoks man nieko nesako… bet taip greit viska isvardino Cha cha