P

Mėgstu Poršus. Gerai

Mixed - pas fura apie 2200 Nm. Bet bmw dyz su 500 jau rauna rimtai, o cia

Kaip winterbyteris iki galo: 3 litrai dyzelis slyva ar mersas keturakis 3 litris - kaip manot? Bukle tarkim vienoda

Slyva, koks dar keturakis byteris

kaip patikrinti olandijoje registruoto automobilio istorija ? Yra VIN ir VN.

Quattre - kodel???

Draugelis turi toki kajana 15 ar 16m. Aisku ten trilitris ar pan. Nu tipo 6cilindrai tik. Tai realiai kakalas. Nu aisku uz ten koki x5 2013m aisku geriau, bet kai atsibasliabo jis ten ar ne 40kg, tai nakui nezinau… nu man gaila tiek. Nei atrodo graziai, nei vaziuoja gerai. Tukstanti kartu geriau kito draugelio senas ml 2008 amg… ir garsas ir vaizdas ir trauka o kaina 3-4x pigiau… Taipogi smagiau man ir senas kajanas magnum apdaila, irgi ten uz 10-15 gausi, daug smagiau vaziuos.(didziaja dali smagu sudarys kad kaina padoresne, o ne 50kg) Bet cia man vargo pelei. Kai esu turcius, vaziuoji daug km,senos geldos 5+m neimsi vien del galvos skausmo daug. Is esmes kad or apie ml kalbant… nu kuom tas ml nuo 2013 ten koks 350blueteck bus smagiau nei senesnis 2008m 5.5amg? NekaltasTiesa pas mano graba poros vionietisku algu verta Nm - 1000 Labas (vasatas chiptuning). Aisku deze 5bege, nekazka, nu bet uztenka tokiam tankui.

Aš dabar pagalvojau, kad jei taip ant rimto pachmielo paskaičius Rafio minčių kratinius, tai galva gali sprogt Baisus

Realiai tai kakalas, nes Raplis neįperka. Žliumbia

vargo pele Juokiasi toks a la sarkazmas.

vargo pele kur per pusdieni surinktu ir issikastu 250k Juokiasi

Kuom naujesnis geriau uz sena. Bl.et beveik viskuom Juokiasi Pas mane 2009 masina, negriuna viska is eiles, bet smulkmenos vis islenda ir apie savo metus ir rida primena. O smulkmenos X5 kainuoja. Lygiai tas pats su ML ar Caynene. Zmogus susimokejes 40 kg tu dalyku netures arba tures zenkliai maziau. Su mielu noru koki paskutiniu metu F15 tureciau, bet neiperku ir kazin ar ipirksiu Apkabinimas

kad rafis, labiau vargo pisuoklis, nei pele. tipo uz 50K nedziugintu, bet tas pats modelis po 15 metu uz 5K tai jau dziugins, ne todel, kad vaziuioja, o todel kad nieko nekainuoja. Taip supratau. Apsvaigęs

Stalaktitas, rupestingi draugai jau pergyveno pamate - buvo mustas i gala, bet gal nieko… Kodel? Nera Porsche raidziu ant galinio dangcio Cha cha Siaip pirktas is DE, is porsche salono su porsche approved garantija. Biski gal brangiau, bet padaryti aptarnavimai, apynaujes R21 padangos, ir daugiau ramybes, manau, kad atsipirko. Cha cha Spalva grazi, juodas perlamutras. Bet kadangi foto is telefo resizinta iki degtuku dezutes dydzio, tai ir paciam dabar idomiai atrodo, bet pagal mane ten atsispindi salia stoveju balta masina. Fotkinta maxima aiksteleje Cha cha Dauzta nebuvo.

Rafi Baisus

Tovariščiai logistai, ar teisingai supratau, kad čia gabenimo paslauga lėktuvu ESP-DE 3 konteineriai? PORTE MANISES BERLIN MANISES CI1851743 3 TRAILERS LONA

rafis is dalies teisus, kad cayennas su paprastu 3.0 dyzeliuku ir koks idomesnis, aka GTS ar S Diesel tai vis tik skirtingos masinos. Todel dabar dziaugiuosi, kad atlaikiau itampa, nes ilgai tokio ieskojo, ir 3.0 pasirinkimas zenkliai didesnis, bet sake man - palauk, nepirk paprasto, tada jau geriau ne porsha. Bet sena modeli lyginti, nu ple… Šypsena

as pradedu galvot kad rafis rimtai trolina. nu negali but kad jis rimtai raso Ne

iš priparkuotos vietos sprendžiu jog atvažiavo į hyperį depozitą sustumt

Gerbiamieji JuokiasiAtvyksti i tarkim kokia europos sali atostogom dviem savaitem. Nuomos punkte netiketai esate 777nuomotojas ir galite uz ta pacia pinigu suma isinuomoti bet kuri is siu daiktu: 1. cayenne 2015m 3.0d 2.2008m cayenne turbo s, 3.ml amg 2007m, 4.x5m 2008m, ka jamat? As jamu 7m senesni idomu eksponata, nei poros metu senumo trilitri traktoriu. O dabar jei snekant apie verte perkant, t.y. pastarieji variantai 2-3x pigesni nei apynaujas trilitris kajanas… tai perkant irgi svarstytinas variantas. Jei kalbeti apie mane, tai nei as poros metu trilitri kajana imsiu, nei keliolikos gts kajana imsiu, nes taip, nauja skarbonke uz daug pigiau kels maziau problemu ir taip as ne benzingalvis, nors katik juo buvau apipiltas Gerai Cha chaBet shikant shaibom ir jamant uz 40ar 50kg… kam imt nuobodu trilitri? Gi nevaziuos jis geriau nei tauregas trilitris… bent jau daug geriau tai tikrai ne.