™P@newEŽIAI inc. part 9 - pijokų čia nėra

Ir aplamai Tau civilke ant Liones turi buti stuka euru blia… Kada i lt ateis laikai kai civilke ne uz kapeikas bus? Cha cha

man geriaus ishsishifruoja Toyota Land Cruiser Mirkt

Iššifruoju: Tender, Love and Care Tūsas

Jei ant kokio TLC uzhsirausi, tai toki geriau testuot mishke Taip Cha cha

neparveza Ne bet dregnu serveteliu palieka Cha cha

o iš miško parveža ar pačiam grįžti reikia?

Cha chaCha chaCha cha

nu blin, negi sunku? Pamatai prie kokio Aparpalio stovinti, invalido vietoj, prieini, sAkai, ko cia lohs, stovi, ka, vietos ner? Tai vat, ir pavezioja tada Cha cha

O kas dėl šito kada nors ginčijosi?Taip

idomu man uz ka tau jie “duoda” Cha cha

vos tema radau UfffUfff

teko pratestuot Range Rover Sport supercharged. tai ainana, kaip tas tankas gali vaziuot Girtas Salia seimininkas sedejo, tai kazin ko nesinorejo daryt, bet pajaust, ka jis sugeba, uzteko. Ismetimas keistas, tai garsas Girtas Kazkuom panasu i koki Mercedes mcLaren, burbuliuojantis toks. Turi dar MB SL63 amg, bet jau atgule ziemavojimui, Range’as naudojamas ziema Cha cha Gal teks pavasari ir ta pabandyt Šypsena Bet Range’as tai oxujenas daikc Girtas

taip pat yra ir mūsų motinėlėje Maximoje navalom Taip

salone? Cha cha

Taip

kuom tau dujos nebegerai? Šypsena juk pigiau ant duju i vln sulakstyt Mirkt

blin, nu tai ir seat’a galejau imt su 66kW, nu bet su 110kW gerokai smagiau. Taip, modelis brangesnis, taciau isliekamoji verte irgi.

thanx Šypsena

Termostatą pasikeitei?

ok Taip ir pasidaryk jungikli kaip pas walwe melynam traski budavo

Man atrodo, kad tu čia biški ne į temą pavareiNekaltasLiežuvis

ir 8,5 sanaudos mieste is a6 2,5tdi turbo +cip power Girtas TQ 6gang Girtas avant Girtas big car Girtas

Jeigu reikia daug važinėti, tada pasirinkimas - pats ekonomiškiausias modelis, t.y. šiuo atveju - mažiausias dyzelis, kuris kasdieniam važinėjimui tikrai pakankamai galingas. 335d bus ir brangesnis, ir mažiau ekonomiškas, o jo papildomą galingumą retai kada teks išnaudot. Todėl racionaliu tokio varianto nepavadinčiauNekaltas

Ar aš čia kažko nesuprantu?