Ouseno Dvyliktukas

jauciu kad nieko gero. kaip ir pirma dalis Veee

Geras filmas Gerai Tiek pirma, tiek antra dalis Taip

Turėtų būt neblogas Šypsena Nemačiau, bet norėčiau pažiūrėt Taip

pagaliau ir antra dali pasiziurejau. tikejausi kazko geriau. bent jau man tai nelb patiko. pirma zymiai geresne.

Šiaip neblogas filmas, tačiau būna ir geresnių. Aš tikėjausi kažko įdomesnio. Nekaltas

noreciau paziuret, bet y kino teatra neiciau, butu gaila pinigu Cha cha Šypsena

Mačiau… ir pasigailėjau praleisto laiko… niu… 5/10

rei6kia filmukas pusetinas Cha cha

Juokiasi

gerai, kad ne 12/10 Juokiasi

Cha cha Cha cha as irgi ant to pacio uzsiroviau matyt Mirkt

tai kad tik filmai su Tomu Kukuruzu gali i tiek pretenduoti Liežuvis

Na neblogas gal tuo,kad aktorei surinkti geri, o siaip tai buna geresniu…labai didelio ispudzio nepaliko,bet kievieno nuomone skirtinga todel tai tik mano nuomone Šypsena

Geras. Mačiau prieš kurį laiką neseniai. Bet nieko nebeprisimenu Juokiasi Cha cha. Toks kaip kompotas. Atsimenu, kad Katerina Zeta Džons vaidino tipo policininkę, kurios tėvas buvo kažkoks vagis. Kad tie vagys iš praeito filmo turėjo grąžint pavogtus pinigus ir kažką apvogt, lyg muziejų. Nu bet stato filmus, pažiūri kaip kokį kompotą ir po savaitės nieko nebeprisimeni. Toks filmas tai atsipalaidavimui gerai: ir komedija, ir trileris, ir žmonės gražūs, ir prabanga. Rimtaisakau - geras filmas. Mirkt

Ne filmai su Tomu neikainojami Cha cha

kodel neikainojami? 30mln +/-

as ir Cha cha Nustebęs

man pvz nesuvokiama, kodel ta branguji kiausa kazkox piemuo veze??? Nežinau

Tai gal kas turite sita filmuka dvd,ar cd?

tikrai nieko gero. man patiko pirma dalis, o antra tai tik siaip sau, jei buciau nepažiūrėjus sitos dalies nedaug būčiau praradus. Neužbaigtas iki galo… vat